3. odcinek Must be the Music - komentujemy na żywo

przejdź do komentarzy

Czy ktoś wpadł Wam w ucho?

must be the music must be the music/Logo
Oglądacie relacje z castingów do Must be the Music? Komentujcie z nami decyzje jurorów!

Oto kto wystąpił dziś w programie:

Zespół Sway z Olsztyna - zero przyjemności z muzyki - oświadczyła Kora, Adam Sztaba: fajne, żywiołowe, wokal troszkę manieryczny, powinniście się rozluźnić. Elżbieta Zapendowska - główny atut to młodość.

Piotr - gra na trąbce, jego pasją jest śpiew. Może czas na nowy program Zabij mnie swoją muzyką - zapytał Sztaba po jego występie. Piotr dostał 4 x NIE. Zapendowska zaapelowała: bogoojczyźniane patriotyzmy, to jest coś koszmarnego. W tych czasach emigrowanie jest bardzo częste, a mi się wydaje, że ojczyzna jest najważniejsza - skwitował zadowolony z siebie wokalista.

Red Lips - 4 x TAK. Energetyczna dziewczyna, widać, że tam jest siła - stwierdziła Zapendowska. Mam słabość do pięknych i zdolnych kobiet - wyznał Sztaba.

Daniel Boczniewicz - zdaje się, że zapatrzył się w Czesława Mozila. Tylko Kora była na nie. Reszta zachwycona kosmicznym miksem.

Przemek Kaszubski - 4 x TAK, mnie to wzruszyło - Sztaba, Zapendowskiej spodobało się to, że wokalista realizuje swoje marzenia.

Duet Pawłowski & Kacperski - 4 x NIE, Zapendowska: nie do tego programu, Kora życzyła muzykom wszystkiego najlepszego, ale stwierdziła, że w programie szukają czegoś, co przeniesie polską muzykę o dwie dekady dalej.

Justyna Jeleń - 19-latka z Gdyni zachwyciła Wojtka Łozowskiego swymi kształtami. Reszta też postanowiła dać jej szansę. 4 x TAK.

Rotten Bark, czyli... zgniła kora. Kora zaznaczyła, że muszą się starać. Postarali się - dostali 4 TAK.

Caroline Kemuto - jurorzy zamarli. Łozowski zaproponował ciemnoskórej dziewczynie pracę w modelingu. Sorry i Thank you - nie udało się - trudno się dziwić...

Michał i Grzesiek przyjechali z Bieszczad, zaśpiewali Jaskółkę Stana Borysa. Niestety, Adam Sztaba nie był przekonany do tego wykonania. Powiedział NIE.

Michał Kasprzak - chciał zrobić show, ale zadanie go przerosło. Jury mu podziękowało.

Hapaszamy - Sztabie nie spodobał się aranż. Juror powiedział, że w pewnej chwili się wyłączył. Reszta była na TAK.

Anna Wilczyńska zadziwiła Korę, ba! zahipnotyzowała ją! Kora chciałaby napisać scenariusz dla tej pani. Zapendowska zaapelowała o perfekcję, uznała, że Mozart został "przywalony". Kora uznała, że Wilczyńska jest jak dzieło sztuki, które bez skazy nie istnieje, więc... wokalistka operowa zakwalifikowała się do grupy, z której zostaną wybrani półfinaliści.

Rust z Poznania zaprezentowali zmodyfikowany cover piosenki Abby. Dostali cztery TAK, Łozowski się rozczulił: Stary dobry heavy metal, idealnie! Zapendowska: Nie znoszę zespołu Abba, ale w takiej wersji kupiłabym płytę.

Arletta Rzepiela wystąpiła w repertuarze 30 Seconds to Mars. Chwila niepewności i... tata Arletty się rozbeczał: 4 x TAK. Zapendowskiej spodobało się to, że dziewczyna się nie mizdrzy. Kora dostrzegła żarliwość i inteligencję. Łozowski: Jesteś bardzo prawdziwa i tym mnie urzekłaś. Będzie materiał na gwiazdkę?

Soulution z Wrocławia - zespół dał czadu i porwał publiczność. Dostali owacje i cztery TAK. Kora doceniła bezpretensjonalność, Łozowski docenił wokalistkę, Sztabie spodobały się gitary, w wokalu usłyszał nieczystości. My trzymamy kciuki za kolejne etapy!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!