400 milionów dolarów do podziału między Jolie i Pitta

przejdź do komentarzy

Zamki, winnice, domy. Wielka fortuna.

angelina jolie angelina jolie/© Fame/Flynet
Ich małżeństwo trwało dwa lata. Jak długo będzie trwał proces rozwodowy? Czy Angelina Jolie i Brad Pitt będą się kłócić o pieniądze? Jak pisze portal TMZ, majątek szacowany na 400 milionów dolarów nie będzie kością niezgody w tej sprawie.

Zobacz: ROZWÓD z klasą? Możliwy nie tylko w amerykańskich filmach

Dlaczego?

Otóż podział majątku zostanie przeprowadzony zgodnie z dokładnymi ustaleniami zawartymi w intercyzie. Tak, tak - najbardziej zakochana w sobie para świata przewidziała, że w pewnym momencie ich związek może się rozpaść. Przed ślubem Brad i Angie podpisali odpowiednie dokumenty. Teraz 12 posiadłości, wśród których większość została zakupiona przez gwiazdy jeszcze zanim zaczęli się spotykać (Pitt był właścicielem 7 z nich, Jolie miała 2 posiadłości), zostanie podzielonych zgodnie z zapisami.

Wspólnie zakupione posiadłości - jest ich trzy - to winnica we Francji, posesja w Nowym Orleanie i apartament w Nowym Jorku - również zostaną
sprawiedliwie podzielone.

Czytaj też: Partner Marion Cotillard OSTRO skomentował plotki o romansie aktorki i Pitta

W pozwie rozwodowym Jolie nie zaznaczyła, że domaga się od Pitta pieniędzy.

Angelina chce czegoś innego. Chce pełnej władzy rodzicielskiej nad sześciorgiem dzieci. Pitt nie zamierza poddać się bez walki.

W tym przypadku wojna będzie się więc toczyć nie o pieniądze, ale o dzieci.12 POSIADŁOŚCI Brangeliny - będą się o nie kłócić?

12 POSIADŁOŚCI Brangeliny - będą się o nie kłócić?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!