67-letni Marek Kondrat zostanie ojcem!

przejdź do komentarzy

Jego żona, 29-letnia Antonina Turnau, jest w ciąży.

marek kondrat marek kondrat/KAPiF
Marek Kondrat i o 38 lat młodsza córka Grzegorza Turnau, Antonina, wzięli ślub w 2015 roku. Jak informuje Dobry Tydzień, spodziewają się dziecka.

Córka Turnaua o romansie z Kondratem: Ciężko mi się odnaleźć


Podobno od początku marzyła o dziecku, jednak aktor nie był zachwycony tym pomysłem. W końcu jednak uległ jej namowom.

Tosi zupełnie nie przeszkadza duża różnica wieku między nią a mężem. Jej zdaniem mają przed sobą co najmniej 20 wspólnych lat, zdążą wychować dziecko i wprowadzić je w dorosłość – powiedziała tygodnikowi koleżanka Antoniny.


Kim jest Antonina Kondrat - 29-letnia żona Marka Kondrata?


Antonina Kondrat jest córką Grzegorza Turnaua i Maryny Barfuss. Z Markiem Kondratem spotkali się kilka razy, jednak Antonina była jeszcze wtedy dzieckiem. Zaiskrzyło między nimi, kiedy w 2012 roku, odwiedziła Festiwal Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym. Pracowała wtedy jako reporterka dla programu "Wszystko o kulturze" emitowanego w TVP2. Studiowała polonistykę na Uniwersytecie Jagiellońskim i jest współautorką powieści i zbiorów opowiadań kryminalnych - "Prowincjonalne zagadki kryminalne", "Opowiadania kryminalne", "Opowiadania szkolne" i "Piątek 2:45".

Marek Kondrat będzie chyba najstarszym tatą w show-biznesie. Obecnie jednymi z nich są Krzysztof Kowalewski, któremu córka urodziła się, gdy miał 63 lata oraz Roman Polański – został ojcem w wieku 60 i 65 lat.


67-letni Marek Kondrat zostanie ojcem!

67-letni Marek Kondrat zostanie ojcem!

67-letni Marek Kondrat zostanie ojcem!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj
  • avatar kozaczek
    gość 18-02-18, 03:38 cytuj
    Dla mnie jest to zboczenie , młode dziewczę idzie do wyra ze strachem który ma kasę i paraliż . Zostawia pierwszą żonę dzieci i szuka ziemi żeby posadzić pruchniejacy korzeń tu.
    Nie masz konta? Zarejestruj się!