69-letnia Helen Mirren TWERKA! [VIDEO]

przejdź do komentarzy

Tak to robi dama.

helen mirren helen mirren/© Fame/Flynet
Wiadomo, że w tak wyuzdany sposób, jak twerka Miley Cyrus, chyba nikt nie potrafi. Można jednak twerkać inaczej, choćby się miało 70-tkę na karku. Udowodniła to właśnie Helen Mirren.

Aktorka promuje nowy film Podróż na sto stóp. Oto fragment recenzji:

Dystyngowana Madame Mallory (Helen Mirren) od lat kieruje cenioną restauracją w niewielkiej miejscowości na południu Francji. Sława jej potraw wykracza daleko poza lokalną społeczność. A przyznana lokalowi prestiżowa gwiazdka w słynnym Przewodniku Michelina napawają dumą wszystkich mieszkańców. Pewnego dnia w miasteczku osiada rodzina emigrantów z Bombaju. Gdy przybysze otwierają skromny lokal vis a vis renomowanej restauracji, Madame Mallory nie kryje oburzenia wobec ich kulinarnego nieokrzesania. Unoszące się w powietrzu zmysłowe nuty curry, kardamonu i kminu sprawiają jednak, że nowa knajpka zaczyna cieszyć się coraz większym zainteresowaniem. Czy uwodzicielskie smaki Orientu przekonają do życzliwych Hindusów również kuchenną arystokratkę?

Przy okazji promocji obrazu gwiazda odwiedza różne show, udziela wywiadów i robi rzeczy, od których niektórym dojrzałym paniom skóra cierpnie na plecach.

Na przykład zmysłowo kręci pupą - zobaczcie, jak twerka prawdziwa dama Hollywood.69-letnia Helen Mirren TWERKA! [VIDEO]

69-letnia Helen Mirren TWERKA! [VIDEO]

69-letnia Helen Mirren TWERKA! [VIDEO]69-letnia Helen Mirren TWERKA! [VIDEO]

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!