77-letnia Jane Fonda popala trawkę

przejdź do komentarzy

I nie może potem robić jednej rzeczy.

jane fonda jane fonda/© Fame/Flynet
Jane Fonda (77 l.) to jedna z tych gwiazd Hollywood, która oddając się w ręce chirurgów plastycznych, zachowała zdrowy rozsądek. Gwiazda nie ukrywa, że poprawiała urodę za pomocą skalpela. Traktuje to raczej jako coś normalnego, pomocnego w życiu, a nie cel sam w sobie.

Fonda na każdym kroku podkreśla, że wygląd zewnętrzny jest ważny, ale tak naprawdę dobre samopoczucie jest możliwe tylko wtedy, gdy człowiek zajmie się swoim wnętrzem i - choćby liczył niemal 80 wiosen - każdego dnia będzie się mocno starał.

- Ludzie zawsze mówią: "O mój Boże! Jak ty to robisz, że tak wygląda bla bla bla bla. Miałam operacje plastyczne. Mówiłam o nich. To nie ma znaczenia. Tak naprawdę liczy się to, że zawsze możesz być lepszy. Musisz być odważny, starać się wychodzić poza strefę komfortu i sprawdzać, co jeszcze możesz zrobić, by być tym, kim zawsze chciałeś być - mówi aktorka.


Gwiazda nie ukrywa, że od czasu do czasu pozwala sobie na eksplorowanie świata po wypaleniu trawki. Ma z tym jeden problem. Marihuana zaburza jej ogląd rzeczywistości i sprawia, że aktorka staje się bezkrytyczna:

- Nie mogę oglądać filmów po trawce. Wiele obrazów w tym stanie odbierałam jako najlepsze, jakie kiedykolwiek widziałam, a kiedy oglądałam je "na czysto", zastanawiałam się: "Co ja w tym widziałam?" - przyznaje się Fonda.

77-letnia Jane Fonda popala trawkę

77-letnia Jane Fonda popala trawkę

77-letnia Jane Fonda popala trawkę

77-letnia Jane Fonda popala trawkę

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!