A z rana słuchamy sobie Eda Sheerana [AUDIO]

przejdź do komentarzy

Razem z Pharrellem Williamsem. Oto Sing.

ed sheeran ed sheeran/Mat. prasowe
Ed Sheeran jest znany nie tylko z tego, że wyśpiewał sobie dwie statuetki BRIT Awards i zgarnął nagrodę Ivor Novello. Piosenkarz poruszył ostatnio serca fanek, gdy zadzwonił do umierającej 15-latki i zaśpiewał jej swój kawałek (czytajcie: Zmarła, gdy śpiewał dla niej piosenkę).

Wokalista promuje właśnie nową piosenkę. Sing będzie pierwszym singlem z drugiego studyjnego krążka Anglika. Płyta nosi tytuł X.

Energetyczny numer został nagrany w Nowym Jorku z udziałem Pharrella Williamsa, którego Sheeran poznał podczas gali rozdania nagród Grammy (Anglik był nominowany w trzech kategoriach, ale nie dostał ani jednej statuetki; Pharell opuścił galę z czterema). Ed tak wspomina współpracę ze sławnym kolegą i proces powstawania piosenki:

- Pharrell sprawia, że musisz dać z siebie wszystko, co najlepsze. Raczej nie zaakceptuje swojego pierwszego podejścia. Kiedy zaprezentował mi beat, jaki jest w tej piosence, był to chyba jego 17 pomysł. Nie bardzo czuję jazzowe rytmy, a to, co mi zagrał, sprawiało takie wrażenie. Najpierw instynkt kazał mi to odrzucić, ale akurat miałem gitarę w ręce i bezwiednie zacząłem grać główny riff. Od tego momentu powtarzałem go cały czas i... jakoś napisaliśmy piosenkę.

Posłuchajmy zatem, co mają nam do zaproponowania dwaj uroczy panowie.
A z rana słuchamy sobie Eda Sheerana [AUDIO]

A z rana słuchamy sobie Eda Sheerana [AUDIO]

A z rana słuchamy sobie Eda Sheerana [AUDIO]

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!