Ada Fijał o parodii Jessiki Mercedes

przejdź do komentarzy

"Myślę, że im więcej mamy w sobie dystansu do otaczającego nas świata, do nas samych, do tego, jak jesteśmy postrzegani przez media."

ada fijał ada fijał/© KAPiF
Adę Fijał to aktorka, komentatorka stylizacji gwiazd i... komik. Od pewnego czasu Ada kręci parodie, cykl Do It Yourself - Peszyn for Feszyn. Do tej pory sparodiowała Tomasza Jacykowa, Magdalenę Ogórek, Joannę Horodyńską, a ostatnio Jessikę Mercedes.

Kręciłam odcinek, w którym blogerka się maluje i tak: połowę kosmetyków pogubiła na pomoście, gdzieś tam jej powpadały w te szpary, jak zawiał wiatr, dlatego kompletnie nie miałam się czym dzisiaj pomalować, nie wiem, co ja mam na twarzy, coś tam rzeźbiłam. To wszystko jest na zasadzie żartu i z przymrużenia oka. Myślę, że im więcej mamy w sobie dystansu do otaczającego nas świata, do nas samych, do tego, jak jesteśmy postrzegani przez media, i które rzeczy są wyłapywane jako wpadka, a które jako coś pozytywnego, to wtedy jest nam wszystkim lepiej - mówi aktorka w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestylye.


Ma rację?

 


Ada Fijał o parodii Jessiki Mercedes

Ada Fijał o parodii Jessiki Mercedes

Ada Fijał o parodii Jessiki Mercedes

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!