Adam Kraśko schudł prawie 20 kilogramów!

przejdź do komentarzy

Bohater 1. serii Rolnik szuka żony przeszedł na DIETĘ owocowo-warzywną.

adam kraśko adam kraśko/© KAPiF
Adam Kraśko, który jeszcze niedawno reklamował pachnące serdelki Magdy Gessler, przeszedł na dietę. I to nie byle jaką - Kraśko został wegetarianinem.

Zobacz: Adam Kraśko ma poważne problemy ze zdrowiem

O zmianie sposobu odżywiania celebryta pisze na bieżąco na swoim Facebooku. Dzień po dniu opisuje efekty oczyszczania organizmu i jego odtruwania. Kraśko żadnych tematów się nie wstydzi - kilka dni temu ze szczegółami opisał zabieg czyszczenia jelita grubego.

Ile waży Adam Kraśko z Rolnik szuka żony?


Kilka dni temu Kraśko pokazał wagę. Widać na niej wynik 187,9 kg. To waga celebryty przed zabiegiem oczyszczania jelita. Celebryta zaznaczył, że kilka miesięcy temu ważył jeszcze więcej - ponad 190 kg!

Pierwszego dnia niestety... musiałem się zważyć, żeby kontrolować zachodzące zmiany
- pisze Kraśko.

Cóż, wynik zobaczycie na zdjęciu. Byłem z siebie nawet dumny, bo w grudniu ważyłem ponad 190 kilogramów, a dietetyk Marcin Frankowski, który analizował wtedy moje gabaryty, musiał kupić nową wagę... Kijki do Nordic Walking, które wtedy od niego dostałem pomogły mi zrzucić w styczniu jakieś 5 kg.


Ale do rzeczy. Wykład doktora Borysa Boligara otworzył mi oczy na to, co znajduje się w jelicie grubym. Proszę Państwa, to zalegające latami kamienie kałowe i "błoto" !!! Amerykańscy naukowcy mówią, że jelito jest jak mózg, zanieczyszczone - osłabia organizm i źle nim steruje. Coś w tym jest. W pewnym momencie zasnąłem podczas wykładu, a doktor zauważył to i obrazowo wytłumaczył wszystkim, że zanieczyszczone jelita naciskają na moje narządy wewnętrzne a te na płuca, brakuje mi przez to tlenu i... zasypiam na siedząco - pisał Kraśko na FB.


Zobacz: Kraśko w Celebrity Splash skrywał przed nami tajemnicę

Celebryta dodaje, że po zabiegu jego waga spadła:

Dostałem od doktora specjalny płyn do wypicia, termofor i wodę. Byłem w szoku, kiedy następnego dnia, po wydaleniu wszystkich złogów ważyłem o 3 kilogramy mniej!!!


Dieta Kraśki jest oparta na owocach i warzywach. Celebryta przebywając w specjalnym ośrodku leczenia otyłości uczy się zasad zdrowego żywienia i powoli przywraca swój organizm do równowagi.

Dziś Kraśko był gościem Pytania na śniadanie. Powiedział, że schudł już 18 kg.

- Pojechałem do ośrodka w Gołubiu i w ciągu 4 dni spadło mi 7 kilo, a w dwa tygodnie schudłem 18 kilo. Mam więcej energii, zmieniła się cera, mam pozytywne nastawienie do życia. Teraz dostaję więcej komplementów, również od pań! - cieszy się celebryta.


Trzymamy kciuki za powodzenie akcji.

Zobacz: DIETA LNIANA - NOWY HIT NA ODCHUDZANIE?

Adam Kraśko schudł prawie 20 kilogramów!

Adam Kraśko schudł prawie 20 kilogramów!

Adam Kraśko schudł prawie 20 kilogramów!

Adam Kraśko schudł prawie 20 kilogramów!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!