Adamowi Kraśko w Rolnik szuka żony nie podoba się, że...

przejdź do komentarzy

Zamieścił bardzo długi wpis.

adam kraśko adam kraśko/KAPiF, Facebook
Któż z nas nie obejrzał choć jednego odcinka tego programu? Pierwsza edycja Rolnik szuka żony zrobiła prawdziwą furorę. Nie wszyscy uczestnicy znaleźli partnerki, ale zyskali rozgłos. Adam Kraśko stał się nawet celebrytą. Zaliczył program w Polsacie, nagrywa teledyski disco polo.

Ostatnio do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęła skarga na show. Powód? Utrwalanie stereotypów. Skarga zbulwersowała Adama, który zamieścił na FB bardzo długi wpis:

Ludzie! Byłem w tym programie i jestem z tego dumny! Nie było tam żadnego kłamstwa, a nawet zdziwiłem się, że kamery chciały pokazywać normalne, wiejskie życie, a nie tylko jakieś ładne obrazki ze spacerów po łące. Wiadomo, że w telewizji ma być ładnie... a tu było prawdziwie! Żeby napisać taki raport, trzeba najpierw przyjechać na kilka miesięcy na wieś i ją poznać od środka.


Kraśko dodaje, że rolnicy są teraz zadbani i wykształceni:

Stwierdzenie, że mężczyźni dopiero wtedy zaczynają dbać o siebie, gdy walczą o kobietę jest wg.mnie kłamstwem, żeby nie powiedzieć OSZCZERSTWEM!!! Pokazywanie rolników przy krowach, gnojówce, karmieniu świń, koszeniu siana - to przecież nic ośmieszającego. Młodzi rolnicy często są osobami z wyższym wykształceniem, mają dostęp do nowoczesnych technologii i sprzętu i taki był przecież Paweł z mojej edycji. Jeśli zapadnie decyzja o zdjęciu programu z TVP, to zaraz przejmie go Polsat albo TVN!


Jedyne, co przykuło jego wzrok to sprzęt rolniczy. Jego zdaniem, zbyt dobry:

Jedyny zarzut, jaki mam do tej edycji, to... na moje oko, ten sprzęt rolniczy jakiś taki za nowy, za błyszczący. To muszą być podstawione ciągniki, taka reklama. Ale głowy nie dam.


Zgadzacie się?

 


DO TYCH, KTÓRZY CHCĄ USUNĄĆ Z TVP PROGRAM ROLNIK SZUKA ŻONY:Ludzie! Byłem w tym programie i jestem z tego dumny! Nie by...

Posted by Adam Kraśko on 23 listopada 2015


Adam Kraśko zbulwersowany skargami na Rolnik szuka żony

Adam Kraśko zbulwersowany skargami na Rolnik szuka żony

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!