Adrianna Biedrzyńska ma guza mózgu

przejdź do komentarzy

Na szczęście to nie wyrok dla aktorki!

adrianna biedrzyńska adrianna biedrzyńska/© KAPiF
Ostatnie dni obfitują w złe wiadomości - najpierw pisaliśmy o tym, że Dariusz K. zabił na przejściu dla pieszych kobietę, kilka dni potem w tragicznym wypadku zginęła córka aktorki, Grażyny Błęckiej-Kolskiej (52 l.) Później w szpitalu znalazł się Krzysztof Globisz (57 l.)

Teraz informacjami na temat swego stanu zdrowia dzieli się Adrianna Biedrzyńska (52 l.) Aktorka na Facebooku napisała, że ma... guza mózgu.

NA SZCZĘŚCIE guz nie jest nowotworem złośliwym! Aktorka przeżywała tę dobrą wiadomość publicznie - widać, że jej radość nie miała granic.

Wczoraj znowu uciekłam spod łopaty . Od 5 rano walczyliśmy w szpitalu Biziela w Bydgoszczy. Ustalono ze mój guz mózgu NIE JEST ZŁOŚLIWY !!!!!!! . Jesteśmy wypruci z emocji.,, Najgorsze 2 godziny życia ... CZEKANIE NA DIAGNOZĘ :((( Chociaż byłam dziwnie spokojna i uśmiechnięta :)))
DZIĘKUJE LEKARZOM NEUROLOGOM SZPITALA IM J. BIZIELA W BYDGOSZCZY. MILENA SWITONSKA, kocham Cię !!! Maćku dzięki za pomoc. Dziękuje wszystkim lekarzom i CUDOWNEMU PERSONELOWI za wsparcie , za kochane słowa i nadzieje która mi cały czas dawaliscie!!! DZIĘKUJE ONLOLOGII W FORDONIE!!!

21 LIPCA 2014 rok to moja druga data urodzenia:))) Bydgoszcz.Mojej kochanej Rodzince dziękuje za to ze jesteście !!! Mamo nie płacz ! Sebastian... już pisałam .., Z NIEBA PRZYFRUNALES DO MNIE :))) Chociaż było dokładnie odwrotnie:))) Znowu młodsza Ada :))) I jeszcze ten jak niemowlęcy paseczek :))) No to żyje :))) Ale teraz to już idę po bandzie... Tym F 16 muszę polecieć :))) Za sterami:)))
- napisała szczęśliwa aktorka.

Cieszymy się razem z nią:)
Adrianna Biedrzyńska ma guza mózgu

Adrianna Biedrzyńska ma guza mózgu

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!