Agata Duda nie boi się prezesa Kaczyńskiego

przejdź do komentarzy

Będziemy mieli zdecydowaną i wymagającą Pierwszą Damę?

agata duda agata duda/You Tube zrzut ekranu
Nie znamy jeszcze dobrze ani prezydenta elekta, ani jego żony. Nic dziwnego, że wszelkie plotki na temat pierwszej pary cieszą się dużą popularnością. Zanim Andrzej Duda zostanie zaprzysiężony, chcielibyśmy wiedzieć, kto będzie reprezentował nasz kraj i podejmował głos w sprawach nas dotyczących.

I tak Super Express wytrwale tropi ploteczki na temat Agaty Dudy. Wiemy, że przyszła Pierwsza Dama jest nauczycielką języka niemieckiego w krakowskim liceum. Uczniowie mówią, że jest wymagającą nauczycielką. Wiemy, że po zaprzysiężeniu męża na urząd prezydenta będzie musiała zrezygnować z pracy. Wiemy też, że pani Duda jest zdecydowaną kobietą, która nie bała się nawet powiedzieć prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu, że się go nie boi;)

- Wszyscy zastanawiają się, kto stoi za Andrzejem Dudą. Z całym szacunkiem Panie prezesie, ja się pana nie boje, jedno jest pewne: niezależnie od wyniku wyborów: za Andrzejem stoję ja i moja córka, nic tego nie zmieni - oświadczyła w trakcie wystąpienia w czasie kampanii wyborczej.


SE cytuje tez medioznawcę, Wiesława Godzica, który uważa, że Agata Duda będzie twardą Pierwszą Damą.

- Po latach, w których pierwsze damy to kobiety łagodne i wycofane, ona jest jak jastrząb. Jest stanowcza i ma charakter - mówi Godzic.

Chcielibyście, żeby nowa Pierwsza Dama była bardziej obecna w życiu publicznym, niż jej poprzedniczki?Agata Duda nie boi się prezesa Kaczyńskiego

Agata Duda nie boi się prezesa Kaczyńskiego

Agata Duda nie boi się prezesa Kaczyńskiego

Agata Duda nie boi się prezesa Kaczyńskiego

Agata Duda nie boi się prezesa Kaczyńskiego

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!