Agata Młynarska skomentowała tragedię Filipa Chajzera (FB)

przejdź do komentarzy

Padły mocne słowa.

filip chajzer filip chajzer/KAPiF
Ta tragedia wstrząsnęła wieloma osobami. Filip Chajzer słynie z reportaży z przymrużeniem oka, dotykania różnych tematów i przedstawiania ich w intrygujący sposób. 19 lipca na jego FB pojawił się przejmujący wpis - dziennikarz stracił syna:

Ten wpis jest ponad moją siłę jak zresztą wszystko od zeszłego tygodnia. Straciłem moje dziecko. Syna, którego kochałem nad wszystko na świecie. Moje życie właśnie straciło sens. Mam nadzieję, że jeszcze uda mi się go kiedyś znaleźć. Teraz nie wiem tylko jeszcze jak. Jestem w bardzo złym stanie. Jest ze mną rodzina i przyjaciele. Z góry bardzo dziękuję za wsparcie, modlitwę, zwykłą dobrą myśl. Wobec tak ogromnej tragedii proszę o uszanowanie prywatności rodziny i bliskich.


Jak się okazało, chłopiec i jego dziadek mieli wypadek samochodowy. W sieci natychmiast posypała się lawina komentarzy. Niestety, nie wszyscy współczuli ojcu. Nie obyło się bez skandalicznych tekstów.

Tragedię syna Zygmunta Chajzera i niektóre reakcje internautów skomentowała właśnie Agata Młynarska. Użyła mocnych porównań:

Śmierci należy się cisza, szacunek, delikatność, współczucie, modlitwa, myśl.Czytając o hejcie wokół śmierci synka Filipa Chajzera nie przecieram oczu ze zdumienia.Dlaczego to kogoś jeszcze dziwi?Przecież to człowiek potrafi wycelować lufę w drugiego człowieka,skopać, poniżyć, zadać ból , cierpienie, bez granic.Zabić z zimną krwią.Taki też jest człowiek.Czym różni się lufa karabinu od klawiatury komputera? - tylko tym, w czyje wpada ręce.Przypominają mi się słowa z wiersza mojego Ojca- "wojna nigdy nie jest daleko, wojna zawsze jest blisko".To, co dzieje się w świecie generowanym przez fora internetowe jest już jak wojna.Toczy się obok nas, próbuje nas wciągnąć.I tak sobie myślę, co z tym możemy zrobić? Droga jest jedna- im więcej widzimy zła, tym więcej musimy dać z siebie dobra.Tylko te dwie siły, w ostatecznym rozrachunku, stają na przeciw siebie.To my decydujemy którą z nich wybieramy.Całej rodzinie Filipa,składam wyrazy najgłębszego współczucia.Jedyne co możemy dać z siebie w takiej chwili, to przyzwoitość.


Trudno się nie zgodzić.


Śmierci należy się cisza, szacunek, delikatność, współczucie, modlitwa, myśl.Czytając o hejcie wokół śmierci synka...

Posted by Agata Mlynarska on 22 lipca 2015


Moi kochaniTen wpis jest ponad moją siłę jak zresztą wszystko od zeszłego tygodnia. Straciłem moje dziecko. Syna, któ...

Posted by Filip Chajzer on 19 lipca 2015


Agata Młynarska skomentowała tragedię Filipa Chajzera (FB)

Agata Młynarska skomentowała tragedię Filipa Chajzera (FB)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!