Agencja PR pomaga Figurskiemu naprawić wizerunek

przejdź do komentarzy

Wywiady na zamówienie...

michał figurski michał figurski/© KAPiF
Michał Figurski współpracuje z agencją PR, która ma mu pomóc naprawić wizerunek nadszarpnięty mocno po słynne aferze z Ukrainkami w radio Eska Rock. Figurski nie ukrywa się z tym faktem - jego wywiad dla Gazety Wyborczej, w którym skarżył się, że nie chodzi z żoną co tydzień na sushi - jest owocem współpracy ze specjalistami od wizerunku.

Chcę wrócić do swojego nazwiska, a jeśli ono daje kasę, nie odmówię, bo to samo robi sportowiec, artysta, każdy fachowiec pracujący na swoją markę - mówi Figurski i tłumaczy, jak działa pomoc PR-owa:

On pomaga mi wybrać miejsca, w których powinienem się pokazać. Pytam, czy mam wziąć córkę pod pachę i wzorem skruszonych amerykańskich polityków kajać się, ale on mówi, że mam sobie darować, jeśli nie robiłem tego wcześniej. Sam zamawiam monitoring mediów, czytam i widzę, że bez względu na to, co powiem, interpretują to na moją niekorzyść - mówi dziennikarz.

Agencja, z którą współpracuje Figurski, to Hill & Knowlton. Jak podają Wirtualne media, Figurski nie przyznaje się, by wynajął tę agencję. Mówi, że to "życzliwa przysługa".

Jak myślicie - czy byłemu koledze Kuby Wojewódzkiego uda się naprawić wizerunek?


Agencja PR pomaga Figurskiemu naprawić wizerunek

Agencja PR pomaga Figurskiemu naprawić wizerunek

Agencja PR pomaga Figurskiemu naprawić wizerunek

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!