Agnieszka Chylińska szczerze o swoim macierzyństwie: Porąbana matka

przejdź do komentarzy

"Nie jestem doskonałą matką(..), jestem fantastyczna przez te chwile kiedy jestem z dziećmi. Natomiast głównie mnie nie ma."

agnieszka chylińska agnieszka chylińska/AKPA
Agnieszka Chylińska (42 l.) w swej twórczości oraz wypowiedziach jest szczera i prawdziwa . Teraz ujawnia dawno skrywane emocje, oraz trudy z jakimi zmaga się jako matka.

Agnieszka Chylińska o płycie Pink Punk: MAM TO GDZIEŚ


Agnieszka jest obecnie w związku małżeńskim z niejakim Markiem. Mają trójkę dzieci: syna Ryszarda (12 l.) oraz dwie córki: Esterę (7 l.) i Krystynę (5 l.) Nigdy nie pozowała na matkę idealną. W jednym z wywiadów wyznała:

Mocno przegrzałam temat macierzyństwa. Wszystko chciałam robić sama, żadnej niani, żadnego ściągania rodziców. Chciałam wszystkim pokazać, jak jestem dzielna i to mnie umordowało na maksa.


Chylińska: To był sku*wysyn. Zostałam rozjechana w wieku 18 lat przez faceta


Chylińska udzieliła najmocniejszego wywiadu w swojej karierze. W trakcie rozmowy z Kubą Wojewódzkim, Edwardem Miszczakiem i Marcinem Prokopem odkryła nagą prawdę o swoich kontaktach z rodzicami oraz trudach macierzyństwa.
Na pytanie Kuby Wojewódzkiego czy chciałaby mieć taką matkę jaką sama jest odpowiada:

No. Wiesz co, są takie momenty, w których lubię siebie w roli mamy. A są takie momenty, w których nie bardzo. Znaczy nie jestem doskonałą mamą. Ja mam po ojcu też to, że ojciec był fantastyczny, ale było go bardzo mało w domu i ja też jestem fantastyczna przez te chwile, kiedy jestem z dziećmi. Natomiast, głównie mnie nie ma.


Prosi Boga o to aby żyć. Dzieci są jej podporą aby nie upadła i nie poszła na dno.

[...] gdyby nie to, że mam tak cudowne dzieci, które nie są świadome tego migotu tej matki porąbanej, która je jednocześnie tak strasznie kocha tą swoją miłością połamaną, porąbaną, niedoskonałą, ale jednak stara się to wszystko klecić na swój sposób.


CO ZA METAMORFOZA! PAMIĘTACIE JESZCZE TĘ AGNIESZKĘ CHYLIŃSKĄ?


Współczujecie jej tego rozdarcia?

Agnieszka Chylińska szczerze o swoim macierzyństwie: Porąbana matka

Agnieszka Chylińska szczerze o swoim macierzyństwie: Porąbana matka


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (7): sortuj
 • avatar kozaczek
  gość: Mi 14-11-18, 10:50 cytuj
  Aga ma caly czas rockowa dusze, te rockowe sukienki i badziewny pop byly tylko dla szmalu. Szkoda, marnuje sie, bo to zupelnie nie jej klimaty.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 13-11-18, 17:06 cytuj
  Zarabia po prostu wielką kasę w tych wszystkich programach plus koncerty itp.Zaloze się,gdyby nie była taka pazerna,pogonila by chlopa do roboty,a sama pracowalaby mniej.Po prostu.Zresztą podobnie mega zajęta i wszędobylską mamuśką jest Kożuchowska.Obie z lodówek wyskakują.A potem jojcza ze nie maja czasu dla potomków..
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 13-11-18, 17:05 cytuj
  Podziwiam za odwagę :)
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 13-11-18, 16:54 cytuj
  Świetna babka, jest matką trojki dzieci ! artystką, żoną, dzieli z mężem obowiązki, zarabia, jest utalentowana, ręka w górę - której z nas się to wszystko udało ... mnie nie, a więc wyrazy szacunku Pani Agnieszko,
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 13-11-18, 16:47 cytuj
  Nieodpowiedzialna baba! Co ona zrobi ze soba jak dzieci wyprowadza sie z domu? Dorosna? Przeciez jak sama mowi, tylko po to zyje. Robi tylko krzywde bliskim. Egoistja pieprzona! Kazdy czlowiek z czyms sie zmaga! Kazdy. Ale nie kazdy jest egoista.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 13-11-18, 15:30 cytuj
  To prawda, połączyła dom i pracę.Jednak tak b.dobrze nie da się ogarnąć wszystkiego na 100% coś będzie kulało. Z własnego doświadczenia wiem,że,tak jest.Wszyscy ci którzy piszą jak to wspaniale łączą,po prostu ściemniają . Nigdy nie żałowałam żadnego dnia .
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 13-11-18, 14:12 cytuj
  i bardzo dobrze, wybrała najlepszą opcję , którą moze dać swoim dzieciom, mogłaby oczywiście na siłę siedzieć w domu ale wtedy nie byłaby zajebista tylko upierdliwa i sfrustrowana więc daje mniej a lepiej zachowując przy tym resztki siły i zdrowia psychicznego, każdy daje tyle na ile umie najlepiej
  Nie masz konta? Zarejestruj się!