Agnieszka Chylińska zagra zakochaną księżniczkę!

przejdź do komentarzy

W przyszłym tygodniu ruszają zdjęcia do nowego klipu. Jeśli jesteście z Chełma, macie szansę się załapać.

agnieszka chylińska agnieszka chylińska/© KAPiF
Jak podaje Kurier Lubelski, w piątek 24 września w Chełmie (tym leżącym niedaleko Lublina) ruszają zdjęcia do nowego teledysku Agnieszki Chylińskiej. Sądząc z opisu może być interesująco...

Reżyser i współautor scenariusza, Jacek Kościuszko, powiedział Kurierowi, że klip będzie jedną z największych produkcji tego typu, jakie powstały w Polsce w ciągu ostatnich kilkunastu lat.

W wideo będzie miejsce na humor i groteskę. Czasy współczesne będą się mieszać z historycznymi. W filmie pojawią się rycerze, zabytkowe komnaty oraz tajemnicze miejsca. Tłem będzie Chełm i jego zabytki - na przykład sceny pokazujące, jak rycerze szukają wejścia do miasta, będą nagrywane w kredowych podziemiach miasta. Sama Chylińska wcieli się w rolę zakochanej księżniczki.

Twórcy teledysku będą potrzebować około 40 statystów, w wieku od 20 do 70 lat. Chętni powinni do 22 września zgłosić się w chełmskim Urzędzie Miasta z formularzem, w którym wpisane będą: imię i nazwisko, telefon kontaktowy, data urodzenia. Do formularza trzeba dołączyć swoje zdjęcie.

Wideo ma być gotowe w październiku.


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!