Agnieszka Chylińska zarzuca Kolskiemu kłamstwo

przejdź do komentarzy

"Jestem ogromnie rozczarowana." O co chodzi?

agnieszka chylińska agnieszka chylińska/© KAPiF
Agnieszka Chylińska (39 l.) zarzuca kłamstwo znanemu reżyserowi. Jan Jakub Kolski opowiedział niedawno historię niesfinalizowanej współpracy z wokalistką. Według słów reżysera Chylińska zgłosiła się do niego z propozycją zagrania w filmie. Kolski miał jej zaprezentować scenariusz - niestety - jak mówił reżyser - żadna z ofert nie przypadła do gustu Chylińskiej.

- Idiota, zacząłem wymyślać i napisałem zręb jednego scenariusza, nie dał on jednak Agnieszce satysfakcji. Powiedziała, że muszę poszukać w innych rejonach. Napisałem więc kolejną historię, ale w tej też nie poczuła się zbyt dobrze, gdyż jej bohaterka była cała wytatuowana, a ona nie wiedziała, jak miałaby sobie poradzić z taką ilością tatuaży. Złożyła jednak zamówienie na "babę wiejską z problemami". Tym razem ja nie byłem gotowy napisać takiej historii, więc rozstaliśmy się w dobrych stosunkach, ale bez wspólnych planów na film - wspominał.


Chylińska skomentowała tę sprawę w następującym wpisie na FB:

Zetknięcie się z Panem Janem Jakubem Kolskim miało być fantastycznym spotkaniem z legendarnym reżyserem, którego filmy uwielbiałam. Ucieszyłam się ogromnie gdy odpowiedział na moją propozycję wspólnej pracy nad MOIM scenariuszem do filmu. Jestem zdumiona i jest mi cholernie przykro, że Pan Jan Jakub Kolski tak złośliwie i z ogromnym sarkazmem opisuje moje rzekome staranie się o rolę w jego filmie.
To nieprawda
- zaczęła gwiazda.


Po czym podała swoją wersję wydarzeń:

Szkoda, że jego urażone ego tak boleśnie zareagowało na moje szybkie wycofanie się ze współpracy, gdy zorientowałam się, że Pan Jan Jakub Kolski głównie jest zainteresowany sobą i budowaniem swojego wizerunku, co jak widać robi kosztem innych. Jestem ogromnie rozczarowana.


Na koniec Chylińska skierowała swą wypowiedź wprost do reżysera:

Rozumiem, że moja odmowa ale też nie reagowanie na błagalne maile Pana Jana Jakuba Kolskiego dotyczące zaangażowania Go do realizacji jednej z kampanii reklamowych, w której brałam udział musiały mocno zaboleć.
Panie Janie Jakubie, gdy kobieta mówi NIE to oznacza NIE i żadnym kłamstwem Pan tego nie zmieni - dokończyła Chylińska
W sprawie Jana Jakuba KolskiegoZetknięcie się z Panem Janem Jakubem Kolskim miało być fantastycznym spotkaniem z...

Posted by Agnieszka Chylińska on 9 września 2015


Agnieszka Chylińska zarzuca Kolskiemu kłamstwo

Agnieszka Chylińska zarzuca Kolskiemu kłamstwo

Agnieszka Chylińska zarzuca Kolskiemu kłamstwo

Agnieszka Chylińska zarzuca Kolskiemu kłamstwo

Agnieszka Chylińska zarzuca Kolskiemu kłamstwo

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!