Agnieszka Kaczorowska gwiazdorzy na planie Klanu?

przejdź do komentarzy

Wygląda na taką?

agnieszka kaczorowska agnieszka kaczorowska/© KAPiF
Agnieszka Kaczorowska rozgłos zdobyła dzięki roli "Bożenki" z Klanu. Później swoje zrobił udział w Taniec z gwiazdami.

Jednak, jak to w przypadku gwiazd bywa, w pewnym momencie Aga nie chciała być kojarzona jako "Bożenka", co, jak sama zapewniała, w pewnym momencie udało się jej.

Wchodzę do kawiarni i słyszę: "O, pani jest tą tancerką i aktorką, Agnieszką Kaczorowską?". Przez ostatni rok zrobiłam milowy krok. Jestem rozpoznawalna jako ja, osoba, nie postać z serialu. To jest sukces. A nie Kryształowa Kula. Odcięłam się już od Bożenki. Pokazałam się z zupełnie innej strony. To było odcięcie poprzez taniec. A teraz chcę jeszcze odciąć się w ten sposób, że zagram inne rzeczy. To może potrwać, bo muszę czekać na rolę, ale pracuję nad tym. Szkolę głos, myślę o zagranicznych kursach aktorstwa - wyznała kiedyś Aga w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.


Dzisiaj w Fakcie przeczytamy, że Kaczorowska kąsa rękę, która ją karmi i gwiazdorzy na planie serialu.

Przez nią i jej zobowiązania u konkurencji trzeba było zmieniać scenariusz, co dla produkcji zaczyna być sytuacją kuriozalną. Stacja i produkcja nie są zadowolone z jej postawy. Nie tylko stroi fochy na planie i uważa się za największą gwiazdę, ale i jej wizerunek pozostawia wiele do życzenia. Ciągle wypowiada się pogardliwie o swojej roli, nie chce być kojarzona ze swoją bohaterką, a przecież gdyby nie "Klan" to w ogóle by nie istniała - zdradza tabloidowi osoba z produkcji serialu - przeczytamy na stronie Faktu.


Na odpowiedź agentki aktorki nie trzeba było długo czekać. Ta już zdementowała plotki zapewniając, że Agnieszka jest profesjonalistką, a obsadę Klanu traktuje jako rodzinę i nigdy nie pozwoliłaby sobie na lekceważenie tak ważnej dla niej produkcji.

I komu wierzyć?


Agnieszka Kaczorowska gwiazdorzy na planie Klanu?

Agnieszka Kaczorowska gwiazdorzy na planie Klanu?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!