Agnieszka Kaczorowska NIE WYSTĄPI w Tańcu z gwiazdami

przejdź do komentarzy

Co się stało?

agnieszka kaczorowska agnieszka kaczorowska/© KAPiF
Wraz z informacjami o nowych uczestnikach kolejnej edycji Tańca z gwiazdami dotarła dziś do nas inna wiadomość.

Zobacz: Cóż za seksapil! Dawno nie widzieliśmy Agnieszki Kaczorowskiej w takim wydaniu

Agnieszka Kaczorowska odchodzi z Tańca z gwiazdami


Agnieszka Kaczorowska poinformowała na swoim blogu, że rezygnuje z udziału w kolejnym show Polsatu.

Skąd taka decyzja? Tancerka tłumaczy ją w emocjonalnym wpisie. Oto jego fragmenty:

Właśnie zakończyła się piąta edycja Tańca z Gwiazdami w Telewizji Polsat. Wzięłam udział w czterech sezonach. Zaczęłam jesienią 2014 roku.

Mamy wiosnę 2016. Minęły 2 lata. Jestem zupełnie inną osobą.


Poznałam 4 niesamowitych mężczyzn. Każdy z innej bajki. Miesiącami żyłam w ich światach, ale tworzyłam z nimi nasze wspólne opowieści. Zawsze wierzyłam, że czas spędzony w programie będzie dla nich niezapomnianą przygodą. Każdemu z nich chciałam przekazać pasję do tańca, którą noszę w swoim sercu. Przy każdym uczyłam się nowych rzeczy, doświadczałam innych emocji i zmieniałam się pod ich wpływem. Przy każdym odkrywałam swoje nowe możliwości i inne twarze. Dzięki nim zebrałam ogrom doświadczenia jako tancerka, jako nauczyciel, trener, jako aktorka, jako kobieta, ale przede wszystkim jako osoba współtworząca największe taneczne show w Polsce - pisze Kaczorowska.


Zobacz: WOW! Agnieszka Kaczorowska faktycznie przytyła przez CIĄŻĘ

Gwiazda tłumaczy, że przyszła pora na zmiany i nowe wyzwania:

Dzisiejszego wieczoru uświadomiłam sobie, że przez ten czas zostałam przyjęta do pewnej dużej rodziny. Rodzina ta to produkcja tego niezwykłego programu. To z nimi przeżywałam wzloty i upadki, to oni uczyli mnie na czym to wszystko polega, to oni czasem musieli mnie za coś skarcić, ale to oni też wyrażają zadowolenie, wspierają, gdy tego potrzebuję i dziękują za to co robię. Gdyby nie ich wielkie serca, gdyby nie ich pełne zaangażowanie, gdyby nie ich radość z tworzenia, to ten program nie odnosiłby takich sukcesów, a ja, oraz inni tancerze, nie czulibyśmy się w nim tak dobrze. To co jednak wzrusza najbardziej, to świadomość, że gdy chcę na chwilę wylecieć z tego gniazda, to oni dmuchają w skrzydła i mówią „Leć, trzymamy kciuki!“. Dają jednak poczucie, że rodzina jest zawsze, wspiera i czeka w domu na powrót. Nie wiadomo czy wrócę aby napić się kawy czy znów pobyć dłużej, ale świadomość tego że są, przywołuje same pozytywne emocje.


Agnieszka Kaczorowska chce się podjąć nowych zadań. Pisze, że jest nie tylko tancerką, ale i artystką.

Zobacz: TOTALNA METAMORFOZA AGNIESZKI KACZOROWSKIEJ (FOTO)

Muszę tworzyć. Muszę dawać ludziom kawałek siebie. Chcę wzbudzać emocje, chcę dawać przeżycia. Artysta jednak dla swojej twórczości, potrzebuje często odświeżenia. Trzeba przelać swoją kreatywność na inne pola działania. Czuję całą sobą, że chcę teraz włożyć swoje serducho, mnóstwo energii i pełno poświęceń w SWÓJ rozwój. Wiem, że to ogromne ryzyko, ale kto nie ryzykuje… :) Najtrudniej jest podjąć decyzję o zmianie, gdy nam dobrze i wygodnie, ale co zrobić gdy serce artysty rwie się tam gdzie niebezpiecznie, ale ekscytująco, tam gdzie jeszcze więcej pracy, ale pełno marzeń tych jeszcze niespełnionych? - pyta tancerka.


Kochani, podjęłam decyzję, że nie wezmę udziału w kolejnej edycji Tańca z Gwiazdami.
Właśnie się wzruszam, bo mam mnóstwo pięknych wspomnień...
- pisze aktorka.


Na koniec gwiazda wspomina wszystkich swoich partnerów z programu:

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska ZGASŁA przy Hani Żudziewicz?

i>Poczynając od pierwszego tańca na tym parkiecie z Rafałem Maślakiem, gdy jeszcze obłąkana nie wiedziałam z czym to się je i jak to wszystko funkcjonuje, poprzez dwie wspaniałe pełne edycje z Krzysztofem Wieszczkiem i Łukaszem Kadziewiczem, z którymi przeżywałam finałowe emocje, wraz z pełnią szczęścia w związku z wygraną, z dokonaniem czegoś co wydawało się pozornie niemożliwe, aż po naukę tańca uroczego Nikodema Rozbickiego, który przełamał chyba najwięcej barier w sobie z nich wszystkich.


Cały wpis Agnieszki Kaczorowskiej przeczytacie na jej blogu.

Żałujecie, że nie zobaczymy już tancerki w show?Agnieszka Kaczorowska NIE WYSTĄPI w Tańcu z gwiazdami

Agnieszka Kaczorowska NIE WYSTĄPI w Tańcu z gwiazdami

Agnieszka Kaczorowska NIE WYSTĄPI w Tańcu z gwiazdami

Agnieszka Kaczorowska NIE WYSTĄPI w Tańcu z gwiazdami

Agnieszka Kaczorowska NIE WYSTĄPI w Tańcu z gwiazdami

Agnieszka Kaczorowska NIE WYSTĄPI w Tańcu z gwiazdami

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!