Agnieszka Kaczorowska odpowiada na negatywne komentarze

przejdź do komentarzy

"Mało ludzi szczerze potrafi docenić czyjąś pracę..."

agnieszka kaczorowska agnieszka kaczorowska/© KAPiF
Ostatnie tygodnie nie są najłatwiejsze dla Agnieszki Kaczorowskiej (24 l.). Jej partner w Tańcu z gwiazdami, Nikodem Rozbicki, nie jest łatwym uczniem. Jury show ocenia występy pary jako jedne z najsłabszych w programie. Kaczorowskiej grozi odpadnięcie z show.

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska ZGASŁA przy Hani Żudziewicz?

Plotkarskie media też nie dają jej spokoju. Po tym, jak widzowie zauważyli, że mimo wyczerpujących treningów tancerka zaokrągliła się, wszystkie portale zaczęły zastanawiać się, skąd takie krągłości u tancerki. Pojawiły się nawet plotki, że Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży.

Kielich goryczy przelał piątkowy występ Nikodema Rozbickiego, który z Hanną Żudziewicz zatańczył tak dobrze, jak jeszcze nigdy z Kaczorowską.

Kaczorowska zeszła na drugi plan. W dodatku jej taniec z Rafałem Jonkiszem jury oceniło dość nisko.

Tancerka postanowiła skomentować krytyczne uwagi, jakie pojawiły się w sieci na jej temat. Na swoim Facebooku napisała:


Zobacz: WIEMY DLACZEGO ANIESZKA KACZOROWSKA PRZYTYŁA!

Kochani, chcę Wam całym sercem podziękować za miłe wiadomości i komentarze. Najważniejsze, że są ludzie, którym podoba się to co tworzę. Natomiast całej grupie hejterów wysyłam mnóstwo miłości, bo myślę, że tego im w życiu brakuje najbardziej - stwierdziła.


Po czym dodała:

Rafał Jonkisz Dziękuję Ci za bardzo miły tydzień i za potok pięknych słów, które od Ciebie wczoraj usłyszałam. Mało ludzi szczerze potrafi docenić czyjąś pracę i pełne zaangażowanie. I choć w naszym życiu jest pełno dobrych ale też i złych momentów, pełno wzlotów i upadków, to najważniejsze widzieć cel i się nie poddawać. Dlatego zabieram się dalej do pracy na wszystkich płaszczyznach mojej działalności. Jestem wdzięczna za wszystko co mnie spotyka, ponieważ dzięki temu staję się silniejsza i mądrzejsza. Mimo czasem wielu chmur, burz, deszczu, a do tego wiatru, który nie pozwala iść dalej, zawsze też świeci słońce. Za chwilę znów się odsłoni. Wiem to - zakończyła Kaczorowska.


Kolejny post był zdecydowanie bardziej optymistyczny. Nikodem Rozbicki przyniósł na trening piękne tulipany i wręczył je swojej instruktorce. Będzie lepiej?

Zobacz: Wow! Agnieszka Kaczorowska jak Anastasia z 50 twarzy Greya


Kochani, chcę Wam całym sercem podziękować za miłe wiadomości i komentarze. Najważniejsze, że są ludzie, którym podoba...

Opublikowany przez Agnieszka Kaczorowska na 9 kwietnia 2016


Ktoś się wczoraj postarał... ☺️󾬕 #para11 #11_tulipanów #znowurazemDancing With The Stars: Nikodem Rozbicki & Agnieszka Kaczorowska

Opublikowany przez Agnieszka Kaczorowska na 10 kwietnia 2016


Agnieszka Kaczorowska odpowiada na negatywne komentarze

Agnieszka Kaczorowska odpowiada na negatywne komentarze

Agnieszka Kaczorowska odpowiada na negatywne komentarze

Agnieszka Kaczorowska odpowiada na negatywne komentarze

Agnieszka Kaczorowska odpowiada na negatywne komentarze

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!