Agnieszka Kaczorowska zmienia dietę

przejdź do komentarzy

Zdecydowała się na radykalny krok.

agnieszka kaczorowska agnieszka kaczorowska/© KAPiF
Agnieszka Kaczorowska (24 l.) zniknęła nam ostatnio z pola widzenia. Nie oznacza to, że tancerka próżnuje. Z wpisu, jaki zamieściła na blogu, wynika raczej, że ostatnie dni spędziła bardzo pracowicie.

Zobacz: Nie sądziliśmy, że kiedyś to napiszemy: Kim Kardashian wygląda SUPER! (FOTO)

Kaczorowska uczestniczyła w warsztatach, podczas których przemyślała wiele spraw. Pisze na blogu:

Dla mnie to był bardzo dobry miesiąc, ponieważ przyniósł niezliczoną ilość lekcji. Ostatnie kilka dni były odcięciem się na chwilę od wszelkich spraw zawodowych i zajęciem się sobą samą. To był czas dla duszy, ciała, umysłu i serca. Niezwykłe, magiczne chwile, które przyniosły wiele wniosków i bardzo dużo mnie nauczyły.

Przemyślenia doprowadziły Agnieszkę do wniosku, że chce coś zmienić w swoim życiu. I nie chodzi tu tylko o jakąś motywującą formułę. Kaczorowska zdecydowała się na zmianę stylu życia:

Z ciekawostek, które się ostatnio dowiedziałam, to pewien fakt dotyczący jedzenia mięsa. Zwierzęta, które są zabijane, abyśmy my mogli je zjeść, są zwyczajnie wypełnione stresem i strachem oraz wszystkimi możliwymi negatywnymi emocjami. Ryby najmniej, co nie znaczy, że w ogóle - zaczyna celebrytka.


Czytaj też: Agnieszka Chylińska sporo schudła - na jakiej jest diecie?

I przechodzi do meritum:

Nie chcę się karmić lękiem czy smutkiem! Wszyscy trąbią o tym, że jesteś tym co jesz, ale w tym wypadku, to znacznie mnie dotknęło i wiem, że nie chcę być wypełniona złymi emocjami. Zmieniłam teraz dietę na wegetariańską, dalej korzystając z cateringu (...). Nie mam w ogóle ochoty na mięso i dobrze mi z tym - wyznaje.


Jednocześnie celebrytka zapewnia, że nikogo nie chce na siłę "nawracać" na dietę wegetariańską:

Wiem, że teorii jest wiele i jeśli nie czujesz, że możesz odstawić mięso, nie musisz przecież tego robić. Nic na siłę, ważne iść za głosem wewnętrznym, ale zachęcam do zwiększenia świadomości w tym temacie. Warto poszerzać perspektywę, bo to może wiele zmienić w postrzeganiu pewnych spraw - zachęca Kaczorowska.
Agnieszka Kaczorowska zmienia dietę

Agnieszka Kaczorowska zmienia dietę

Agnieszka Kaczorowska zmienia dietę

Agnieszka Kaczorowska zmienia dietę

Agnieszka Kaczorowska zmienia dietę

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!