Agnieszka Sienkiewicz mówi STOP! Ostro pojechała po dziewczynach z Instagrama

przejdź do komentarzy

Szokujące!

agnieszka sienkiewicz agnieszka sienkiewicz/Instagram
Agnieszka Sienkiewicz ma dość pięknych instagramowych zdjęć. Powiedziała dość. Wstawiła zdjęcie bez makijażu i przekazała coś bardzo ważnego swoim fanom:

A w Przyjaciółkach... Zuza dowie się, kto jest ojcem jej dziecka!


Lubię instagram.... ale przyznam , ze mam już coraz bardziej dość oglądania wyidealizowanych , wyretuszowanych, wyfiltrowanych i wygładzonych zdjęć ... Może u Was każde śniadanie podane jest do Łóżka wraz z najnowszym numerem Vouga i bukietem kwiatów, może i Wy codziennie rano macie oczy jak bohaterki japońskiej Mangi z rzęsami zahaczającymi o brwi, może i Wy codzień rano jesteście na siłowni, a po godzinie treningu na czole nie widać ani kropli potu.... jeśli tak wygląda Wasza rzeczywistość ... zżera mnie zazdrość.... moja wygląda zupełnie inaczej.
- napisała Agnieszka.

Później dodała, że o dziwo uwielbia swoje zmarszczki! Może dogadała się z Angeliną Jolie, bo ona też uwielbia to, że się starzeje:

Śniadanie w biegu, oczy rano mam raczej jak panda po resztkach tuszu a na siłownie chodzić mi się nie chce . Lubię moje zmarszczki, bo to moja historia.... moje życie..... nie chce udawać , ze ich nie ma ani ze zawsze jestem wypoczęta i fit.... wiadomo , ze każdy z nas pokazuje tu tylko cześć swojego życia , są sfery ( i to naturalne ) , które chcemy i nawet powinniśmy zachować tylko dla najbliższych .... ale mówię stanowcze „nie” kreowaniu Świata który ma więcej wspólnego z „Dynastia” niż z życiem każdej z nas !!!... ufff.... ale mi tu elaborat wyszedł. Generalnie chciałam powiedzieć „Dobrego dnia Państwu”
- dodała.

Patryk Pniewski w gorących scenach na basenie (ZDJĘCIA)

Rzeczywiście na portalach społecznosciowych coraz mniej jest naturalności a coraz więcej photoshopa. Miło jest zobaczyć coś naturalnego!
Lubię instagram.... ale przyznam , ze mam już coraz bardziej dość oglądania wyidealizowanych , wyretuszowanych, wyfiltrowanych i wygładzonych zdjęć ...💄💄💄..Może u Was każde śniadanie podane jest do Łóżka wraz z najnowszym numerem Vouga i bukietem kwiatów, może i Wy codziennie rano macie oczy jak bohaterki japońskiej Mangi z rzęsami zahaczajacymi o brwi, może i Wy codzień rano jesteście na siłowni, a po godzinie treningu na czole nie widać ani kropli potu.... jeśli tak wyglada Wasza rzeczywistość ... zżera mnie zadrość 😜.... moja wyglada zupełnie inaczej. Śniadanie w biegu, oczy rano mam raczej jak panda po resztkach tuszu a na siłownie chodzic mi się nie chce ....🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️. Lubię moje zmarszczki, bo to moja historia.... moje życie..... nie chce udawać , ze ich nie ma ani ze zawsze jestem wypoczęta i fit.... wiadomo , ze każdy z nas pokazuje tu tylko cześć swojego życia , są sfery ( i to naturalne ) , które chcemy i nawet powinnismy zachować tylko dla najbliższych .... ale mówię stanowcze „nie” kreowaniu Świata który ma więcej wspólnego z „Dynastia” niż z życiem każdej z nas !!!... ufff.... ale mi tu elaborat wyszedł 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ generalnie chciałam powiedzieć „Dobrego dnia Państwu”. #nomakeup #trulife #goodlife #power #woman #goodday #goodenergy #body #mind #happiness #reality #youaregoodenough #motherhood

Post udostępniony przez Agnieszka Sienkiewicz-Gauer (@agnieszka_sienkiewicz_official)......

Post udostępniony przez Agnieszka Sienkiewicz-Gauer (@agnieszka_sienkiewicz_official)
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (18): sortuj