Agnieszka Szulim ma przeprosić rodziców Dody

przejdź do komentarzy

Zapadł wyrok w procesie.

doda doda/© KAPiF
Kilka miesięcy temu na Instagramie Dody pojawił się jej komentarz dotyczący choroby matki. Piosenkarka sugerowała, że rak, na którego zachorowała Wanda Rabczewska, miał związek z nagonką, jaka powstała w trakcie emisji materiałów o rodzicach gwiazdy w programie Agnieszki Szulim Na językach:

Mimo że moi rodzice nie są osobami publicznymi Szulim wkroczyła z butami w ich życie rodzinne co czyniła w kilku odc. Swojego Programu NJ powodując u mojej mamy niewyobrażalny, długotrwały stres który doprowadził do choroby. Mama dostawała co tydz. tel. że znowu będzie coś w kolejnym odc. o jej rodzinie co powodowało ciągły stres przez wiele tygodni a nawet mcy;( odezwały się komórki rakowe;( najgorsze już za nami kilka operacji w tamtym roku, teraz tylko kontrolne badania. Będzie dobrze - pisała Doda.


Potem zaś dodała:

Z mamą coraz lepiej a karma wróci tam gdzie ma wrócić.


Dziś Doda triumfuje. W sądzie zapadł wyrok w sprawie wytoczonej Agnieszce Szulim przez rodziców Dody. Szulim przegrała proces i - w świetle tego, co pisze Doda - będzie musiała przeprosić.

Moi rodzice wygrali z Szulim!;))) Cholera, jak tu przez 20 sekund przepraszać na antenie? Nie współczuję - napisała Rabczewska na Facebooku.
Moi rodzice wygrali z Szulim!;))) Cholera, jak tu przez 20 sekund przepraszać na antenie? Nie współczuję 󾌬󾌬󾌬󾌬

Posted by Doda on 27 listopada 2015


Agnieszka Szulim ma przeprosić rodziców Dody

Agnieszka Szulim ma przeprosić rodziców Dody

Agnieszka Szulim ma przeprosić rodziców Dody

Agnieszka Szulim ma przeprosić rodziców Dody

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!