Agnieszka Szulim żartuje z wypadku Dody... (FOTO)

przejdź do komentarzy

Doda pisze list otwarty do samego Edwarda Miszczaka!

doda doda/Facebook
Wczoraj w programie Na językach Agnieszki Szulim został wyemitowany materiał dotyczący wypadku Dody podczas ostatniego koncertu(więcej tutaj).

W mini-reportażu pokazano osobę, która jeździ po Polsce z tekturową podobizną Rabczewskiej i uczy jej fanów, jak powinni ją łapać, gdy ta zdecyduje się skakać w trakcie swojego show.

Podczas rozmowy sugerowano, że przyczyną wypadku był brak fanów na rzeczonym koncercie. Szulim zakończyła wątek słowami:

- Teraz wyemitujemy kolejny materiał z cyklu "Spadające gwiazdy" z udziałem Dody. Tym razem to nie ja musiałam wypychać ją z samolotu.

Odzew ze strony Doroty był bardzo szybki. Na jej stronie na Facebooku pojawił się właśnie list otwarty do samego Edwarda Miszczaka, w którym zarzuca TVN-owi kłamstwo, wyśmiewanie chorób, brak empatii i hipokryzję. Oto kilka wyimków:

Czy naprawdę wyśmiewanie czyjegoś wypadku, cierpienia, choroby, inwalidztwa i nieszczęścia to CEL stacji, jak sami się nazywacie, "programowo najlepszej"? Dlaczego pozwala Pan, by prezenterka TVN-u bezkarnie SZYDZIŁA Z CHOREJ OSOBY, gdy za 5 minut na tej samej antenie emitowane są PROŚBY o SMS na fundację TVN, która pomaga chorym ludziom?

Nie wnikamy w to, jak głęboko i wytrwale Agnieszka Szulim "WYRABIAŁA" swoją ciężka "pracą" układy ,które pozwoliły na emisje tego oburzającego odcinka, ale liczymy ,ze stacja TVN NIE BAZUJE NA WYŚMIEWANIU CHORÓB, WYPADKÓW, NIESZCZĘŚĆ, CIERPIENIA, INWALIDZTWA W POGONI ZA WYŻSZĄ OGLĄDALNOŚCIĄ.


Zarzucono TVN-owi nadmierne przykładanie wagi do wzrostu słupków oglądalności:

A jeżeli jednak godzi się Pan, żeby "programowo najlepsza stacja", jak sami się nazywacie, dopuszczała, by jej dziennikarze rzucali dyktą z wizerunkiem chorej osoby w przechodniów, liczyli na to, że jej nie złapią, śmiali się, że spadła na ziemię, by potem móc szydzić w studiu, że ma złamany kręgosłup i śledzionę, kiedy w rzeczywistości faktycznie doszło do TRAGEDII, to pora zastanowić się, gdzie doprowadził Was pościg za słupkami oglądalności.

Rabczewska domaga się przy tym złożenia skargi do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

Słuszna reakcja?

Afera się rozkręca, swoje parę groszy dorzuciła już Karolina Korwin-Piotrowska:
...a propos "prywatnej obsesji i kompleksów", niech ktoś Dodzie, bo chyba ma kłopoty z pamięcią, przypomni, co robiła wobec Justyny Steczkowskiej i Przemysława Salety w programie "Gwiazdy na lodzie". To dopiero była mega chamska jazda i to za pieniądze podatników.
Kurcze, ludzie, trochę luzu.
- napisała.

A Wy po czyjej stronie stoicie?

doda szulim (FOTO)
doda szulim (FOTO)
Facebook

doda szulim (FOTO)
Facebook

doda szulim (FOTO)
Facebook

doda szulim (FOTO)
fot. KAPiF

doda szulim (FOTO)
fot. KAPiF

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!