Agnieszka Wielgosz: Najlepszą sytuacją byłoby mieć bogatego męża

przejdź do komentarzy

Czym zaskoczyła w wywiadzie dla PLAYBOYA?

agnieszka wielgosz agnieszka wielgosz/KAPiF, PLAYBOY
Agnieszka Wielgosz (43 l.) w najnowszym PLAYBOYU opowiedziała o swoich planach i największych ambicjach związanych z aktorstwem. Artystka stwierdziła, że obecnie jest to dla niej najbardziej intensywny czas w życiu, ponieważ musi godzić pracę na planie w serialu we Wrocławiu, próby generalne spektaklu w Warszawie oraz przygotowuje się do własnego projektu.

Zobacz więcej: Agnieszka Wielgosz nago w Playboyu (FOTO)

Aktorka powiedziała, o największych trudnościach dla aktora. Powiedziała, że można brać co popadnie, aby przeżyć, ale ogromną satysfakcję daje trudna i wymagająca postać, w którą ma się wcielić:

PLAYBOY: Co jest najtrudniejsze w aktorstwie?
Agnieszka: Myślę, że czekanie na rolę, bo już sam proces twórczy jest czystą przyjemnością. Oczywiście jest to zajęcie bardzo pracochłonne, ale daje ogromną satysfakcję i aktor jest w stanie wiele poświęcić dla wymarzonej roli. Gorzej jak się na nią czeka latami i nic, a człowiek jest zmuszony brać to, co wpadnie, żeby przeżyć.


Agnieszka powiedziała również, że jej wymarzoną rolą jest Lady Makbet albo Kuternóżka z Biesów Dostojewskiego. Ewentualnie mogłaby być to Balladyna.

Stwierdziła również, że wiele razy zastanawiała się nad tym, na co zdecydowałaby się gdyby nie jej pasja. Według aktorki zawód ten jest jak nałóg, więc "ciężko z niego wyjść". Zdaje sobie jednak sprawę, że jej życie mogło się całkowicie inaczej potoczyć, gdyby nie to czym się obecnie zajmuje. W wywiadzie powiedziała:

Teraz, mając wiedzę jaką mam, myślę, że idealną sytuacją byłoby zarabiać gdzie indziej albo mieć bogatego męża, a aktorstwo traktować jak ekskluzywną pasję, bo kiedy uprawiamy ten zawód w celach tylko zarobkowych, to traci swój urok.


Zobacz więcej: Kwietniowy Playboy z aktorką

W jakich rolach ją zobaczymy w najbliższym czasie? Jakie są jej inne pasje poza aktorstwem? Czy dałaby sobie radę jako reżyserka? O wszystkim dowiecie się z najnowszego PLAYBOYA!


Agnieszka Wielgosz: Najlepszą sytuacją byłoby mieć bogatego męża

Agnieszka Wielgosz: Najlepszą sytuacją byłoby mieć bogatego męża

Agnieszka Wielgosz: Najlepszą sytuacją byłoby mieć bogatego męża

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!