Agnieszka Włodarczyk o płycie i Nataszy

przejdĽ do komentarzy

Czego mamy się spodziewać?

agnieszka włodarczyk agnieszka włodarczyk/© KAPiF
Agnieszka Włodarczyk chce pracować, by jej płyta była jak najlepsza. Nie ma mowy o wydaniu byle czego, dlatego chce brać lekcje ¶piewu.

- Chciałabym wydać dobr± płytę. Jaki¶ czas temu nagrałam jeden utwór i pokazywałam go różnym ludziom. Nikt się nim nie zainteresował. A teraz wszyscy pytaj±: "Kiedy płyta?". Nie chcę dawać ludziom byle czego. Muszę wzi±ć lekcje ¶piewu. Muszę mieć czas, żeby skupić się na pracy - powiedziała - powiedziała magazynowi Sukces.

Na pytanie o konkurentkę odpowiedziała bardzo zgrabnie i miło:

- Natasza to petarda. Ma absolutny luz na scenie. Jest bardzo sexy. Jestem pewna, że wkrótce wyda swoj± płytę. Jest bardzo pracowita, włożyła w przygotowania do programu dużo wysiłku. Ja po prostu byłam sob±.

Oprócz piosenek, które wykonywała w programie, na płycie znajd± się oczywi¶cie także premierowe kawałki. Na razie jednak nie wiadomo, w jakim stylu.

- Jest we mnie wielka przestrzeń muzyczna i interesuje mnie tak wiele utworów. Trudno mi w tej chwili wskazać jednoznacznie to czy tamto - powiedziała w wywiadzie dla Tele Magazynu.

Kto zadba o płytę?

- Nie muszę o nic walczyć. Mam woln± rękę w tej materii, a raczej wspólnie ustalamy między sob± [z wytwórni±], czego chcemy. Nie ma tutaj dyktatury z żadnej strony.

Na wyniki pozostaje nam jeszcze poczekać.

- Chciałabym nagrać płytę przez wakacje, tylko nie wiem, naturalnie, czy to się uda.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako go¶ć - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. B±dĽ pierwsza!