Agustin Egurrola z partnerką i córką w Vivie (FOTO)

przejdź do komentarzy

Polecieli na Wyspy Kanaryjskie.

agustin egurrola agustin egurrola/Viva, © KAPiF
U nas leje jak z cebra (a może już przestało?), celebryci uciekają z kraju. Na przykład Agustin Egurrola z Niną Tyrką i córeczką Carmen polecieli sobie na Wyspy Kanaryjskie.

Informuje o tym Viva, która dodaje jeszcze, że to pierwsze wspólne wakacje pary i ich dziecka.

W rozmowie Tyrka tłumaczy między innymi, dlaczego córka jej i Egurroli, który przecież również jest brunetem, jest blondynką:

Ludzie często zwracają na to uwagę i pytają: jak to możliwe? A tajemnica jest prosta. Ja też jestem blondynką. Tylko od drugiej klasy liceum farbuję włosy. Doradził mi to trener tańca. Na parkiecie czarne prezentują się lepiej. Poszłam więc za radą mojego guru.

W tym miejscu chłopak Niny kadzi jej i zasypuje komplementami:

I dobrze. Okazało się, że to podkreśla twoją osobowość. Ten kolor daje siłę i zjawiskowość. Nasza Carmen te cechy charakteru przejęła po tobie. Jest silna i uparta. Ma swoje zdanie. Chociaż ma dopiero dwa i pół roku, bywa niezwykle konsekwentna. Czasem tak nie uznaje kompromisu, że jestem
zadziwiony.


A jak układa się parze? Głupie pytanie, jak to w magazynach bywa, układa się im bardzo dobrze:

Wiemy dużo o sobie. Znamy słabości, bolączki. I swoje atuty. Staramy się tak tym kierować, żeby dobrze nam się żyło. Uczymy się współgrać ze sobą. Jak w tańcu - mówi tancerka.

Słodko.

Strona internetowa magazynu Viva.Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!