Arkadiusz Milik NIE kupił sobie Ferrari, bo...

przejdź do komentarzy

"Doskonale pamiętam skąd pochodzę".

arkadiusz milik arkadiusz milik/Instagram
Arkadiusz Milik udzielił wywiadu dla najnowszego numeru Esquire, w którym opowiedział o tym jaki ma stosunek do rzeczy materialnych. Odpowiada też na pytanie, dlaczego powstrzymał się by kupić bardzo drogie auto. Mimo że od dawna marzył o Ferrari i bez większego problemu stać go byłoby na tak ekskluzywne auto, powstrzymał się, by go kupić.

Okazuje się, że Milik ma świadomość tego, że w Neapolu nie może mieć takiego drogiego auta. Podszedł do sprawy bardzo pragmatycznie. Wie, że drogi są w złym stanie, dodatkowo jazda kierowców pozostawia wiele do życzenia. Jego Ferrari byłoby pełne wygnieceń i obtarć.


Staram się pozostać skromny, pamiętam skąd jestem. Wiem, że ludzie rożnie mnie odbierają. Szczególnie, gdy w żartach powiem coś, co może zostać zinterpretowane jako aroganckie. Głupio się wtedy czuję.
- opowiada Milik dla Esquire.

Arek Milik zdradził, jak nazywa go Jessica Ziółek, gdy nikt nie słucha


Nie chce by ludzie myśleli, że odleciałem, że jestem arogancki. Doskonale pamiętam, skąd pochodzę, gdzie się wychowałem i kto mnie wychował. Chce pozostać pokorny. W sporcie skromność i pokora bardzo się przydają
- dodaje w wywiadzie.

Według danych publikowanych przez La Gazetta dello Sport Milik zarabia rocznie około 2,5 milionów euro. Mimo to chce zostać pokorny. Czy mu się uda?

Kim jest Arkadiusz MilikArkadiusz urodził się 28 lutego w 1994 roku w Tychach. Ma 186 cm wzrostu i tak jak każdy zawodnik footbollu dba o swoją dietę. Zbilansowane posiłki pozwalają mu na utrzymywanie wagi na poziomie 78 kg.

Arkadiusz Milik to polski piłkarz, który występuje na pozycji napastnika. Gra we włoskim klubie SSC Napoli. Arek Milik zyskał popularność nie tylko ze względu na sukcesy w footbollu. Aktualnie jest związany z piękną blogerką Jessicą Ziółek, z którą chętnie pozuje na swoim Instagramie. Jessica jest młodsza od niego o rok i prowadzi swojego Instagrama na którym ma prawie 100 tys. obserwatorów.

Jessica Ziółek w wyjątkowy sposób pociesza Arka Milika (FOTO)

Rozwój kariery Milika zatrzymał się na dwa lata z powodu poważnej kontuzji. Kiedy miał 22 lata zerwał więzadła, co mogło przekreślić jego karierę. Na szczęście codzienna rehabilitacja spowodowała, że udało mu się wrócić do formy.

Skukcesy Arkadiusza od niedawna jest porównywany do Roberta Lewandowskiego. Przystojny i utalentowany ma szanse na sukces na skalę Lewego?My love @jessica_ziolek ❤️❤️ #happyvalentine #couple #loveyou 😘👍

Post udostępniony przez Arek Milik (@arekmilik)Wesołych świat 🎄🎁❤️ #MerryChristmas #BuonNatale

Post udostępniony przez Arek Milik (@arekmilik)One and only ❤️ @jessica_ziolek #love #napoli #jessicaziolek #sun 😘

Post udostępniony przez Arek Milik (@arekmilik)Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (8): sortuj