Ale dzień! Beyonce w ciąży z bliźniakami, a Chodakowska... (Facebook)

przejdź do komentarzy

"Wolę, żebyś się DOWIEDZIAŁA SIĘ ODE MNIE..."

ewa chodakowska ewa chodakowska/© KAPiF
Jakiś czas temu, gdy Anna Lewandowska oznajmiła, że jest w ciąży, oczy wszystkich zwróciły się na... Ewę Chodakowską. Trenerka została zasypana pytaniami na temat jej planów macierzyńskich.

Zobacz: Przez ile miesięcy musiałabyś odkładać, żeby jechać na obóz z Chodakowską?

Ewa wcale się nie uniosła, nie zdenerwowała wścibskimi pytaniami. Grzecznie i na temat odparła, że owszem, planuje powiększenie rodziny, ale nie teraz. Podkreśliła, że chce się nacieszyć małżeństwem i z uśmiechem zamknęła temat.

Na szczęście teraz Beyonce ogłosiła, że jest w ciąży, Chodakowska może więc (chyba) liczyć, że ciśnienie wokół jej brzuszka nieco spadnie.Ale nie oznacza to, że u Ewy nic się nie dzieje! O nie, u niej zawsze musi się dziać dużo i szybko.

Niedawno trenerka otworzyła imponujących rozmiarów kompleks sportowy, a teraz zdecydowała się na kolejny, ważny dla niej krok.

O co chodzi?

- Nie będzie dla Ciebie zaskoczeniem, jeśli powiem, że stronię od mediów. Nie ustawiam się, na eventy chodzę bardzo rzadko, nie widać mnie przyklejonej do ścianki - zaczęła swój wywód Chodakowska.


Napięcie rośnie... Co tym razem wymyśliła?

- Co więcej - wszelkie newsy: te małe i duże staram się przekazać osobiście. Tak będzie z tym newsem, małym, ale wolę, żebyś dowiedziała się ode mnie. Przez najbliższe dwa lata będę odtwórcą głównej roli w serialu Szczęki 5. Ten serial to nie komedia, to dla mnie ogromne wyzwanie - mówi Ewa i pokazuje nowy aparat na zębach.


Chodakowska podkreśliła, że założyła aparat głównie ze względów zdrowotnych, te estetyczne były jednak mniej ważne. Dodała, że na aparat namawiano ją od 4 lat.

Napisała też o swoich pierwszych wrażeniach:

Założenie nie boli NIC.. teraz jest śmiesznie, bo mam wrażenie ze usta mi się nie domykają i jestem na takim permanentnym zdziwieniu,

Jutro ma trochę boleć i tak przez tydzień, ale ponoć zakwasy po moich treningach są bardziej dokuczliwe zatem ŁEEEEEE LUZ 😜


Czytaj: Chodakowska OSTRO: Zastanawiam się kto wymyśla takie pierdoły i po co?

A swoją wypowiedź zakończyła:

- Darowanemu koniowi nie patrzy się w zęby.... Ihaaaa.


Powodzenia!
Ale dzień! Beyonce w ciąży z bliźniakami, a Chodakowska... (Facebook)

Ale dzień! Beyonce w ciąży z bliźniakami, a Chodakowska... (Facebook)

Ale dzień! Beyonce w ciąży z bliźniakami, a Chodakowska... (Facebook)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!