Aleksandra Kisio odpadła z Tańca z gwiazdami

przejdź do komentarzy

Tym razem najwięcej punktów zdobył Kacper Kuszewski.

taniec z gwiazdami taniec z gwiazdami/© KAPiF
W dzisiejszym odcinku Tańca z gwiazdami najmniej podobał się widzom występ Aleksandry Kisio. Aktorka zawsze trzymała się z tyłu, jeśli chodzi o punktację, dziś okazała się być gorsza od Jagny Marczułajtis, której także groziło odpadnięcie.

Cztery dziesiątki za swój występ zgarnął Kacper Kuszewski, który tańczy z Anną Głogowską. Józefowicz przyznał, że nie mógł oderwać wzroku od tancerki, Pavlović skomplementowała, że Kacper zatańczył jak zawodowy tancerz.

Dobrze wypadła Weronika Marczuk, która we wstępnym materiale wspominała swojego ojca - ideał mężczyzny (odważnego i sprawiedliwego, dla Marczuk takie cechy powinien mieć prawdziwy facet).

Bilguun Ariunbataar na dłuższą chwilę stał się dziś poważny, pokazał się w romantycznym wydaniu. Janja Lesar, która opowiadała o tym, jak wspaniały jest Bil prywatnie, stwierdziła, że dziewczyny powinny się do niego ustawiać w kolejkach.

Michał Szpak tym razem wyglądał jak facet, uniósł nawet Paulinę Biernat. Jednak Pavlović była niepocieszona i dała mu tylko 3 punkty. Galiński docenił, że Szpak idzie do przodu.

Dobrze wypadła Katarzyna Pakosińska w gorącej rumbie. Tylko Joli Fraszyńskiej zabrakło pazura i jako jedyna dała 8 punktów.

Ostatecznie po podsumowaniu punktów od jurorów i widzów najlepiej wypadła para Kacper Kuszewski - Anna Głogowska, nie poradziła sobie natomiast Ola Kisio, która odpadła z show.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!