Aleksandra Kisio: W 2 i pół tygodnia przytyłam 8,5 kg

przejdź do komentarzy

Co się stało?

aleksandra kisio aleksandra kisio/©KAPiF
Gwiazdy dwoją się i troją, by wyglądać szczupło i promiennie. Jedne stosują modne diety (Kim Kardashian na przykład Dietę Atkinsa, a Jessica Simpson Dietę Strażników Wagi), inne spędzają wiele godzin na siłowni. Bywa, że problemy zdrowotne nie pozwalają na utrzymanie rozmiaru XS, czego doświadczyła np. Aleksandra Kisio.

Szczyt popularności tej młodej aktorki przypadał na rok 2011, kiedy zachwycała widzów podczas swojego udziału w Tańcu z gwiazdami. Ostatnimi czasy coraz trudniej było wypatrzeć ją na salonach. Ostatnio jednak pojawiła się m.in. na pokazie najnowszej kolekcji Agnieszki Maciejak. Udzieliła też wywiadu Życiu na gorąco, w którym zwierzyła się nieco ze swoich problemów:

- Zaczęło się od tego, że źle się czułam, gdy przyjmowałam pigułki antykoncepcyjne. Odstawiłam je, a potem wymieniłam na inne, po których czułam się jeszcze gorzej, więc przestałam w ogóle je stosować. Niestety, zamiast być lepiej, było coraz gorzej. Momentalnie zaczęłam tyć. W dwa i pół tygodnia przybrałam na wadze 8,5 kilograma!


Główną przyczyną takich zmian była podobno chora tarczyca.

Nie wiemy, ile waży Aleksandra. Niezależnie od tego, naszym zdaniem, wygląda pięknie.
 2012 rok

Aleksandra Kiso: W 2 i pół tygodnia przytyłam 8,5 kg
2013rok

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!