Aleksandra Szwed została mamą!

przejdź do komentarzy

Gratulujemy.

aleksandra szwed aleksandra szwed/kapif
Składamy gratulacje świeżo upieczonej mamie! Jak głoszą nieoficjalne informacje w miniony piątek, 16 stycznia, Ola Szwed (25 l.) została mamą. Osoba z otoczenia aktorki zdradziła mediom, że gwiazda urodziła przed terminem. Na szczęście chłopiec jest zdrowy i dostał 10 punktów w skali Apgar.

Ojcem dzidziusia jest Krzysztof Białkowski, z którym Aleksandra spotyka się od 2 lat.

Przypomnijmy, aktorka nie była zbyt chętna do dzielenia się z prasą szczegółami o swojej ciąży. Gdy media zaczęły masowo publikować wiadomości o stanie gwiazdy, oburzona Ola napisała na FB:

To, że rzetelność nigdy nie była mocną stroną portali plotkarskich wiadomo nie od dziś, ale tym razem ilość bredni w bredni sprawia, że po prostu nie sposób się nie uśmiechnąć! Przy okazji chciałam również nadmienić, że od ponad 2 lat nie udzieliłam ŻADNEGO WYWIADU DOTYCZĄCEGO MOJEGO ŻYCIA OSOBISTEGO ani gazecie "Na Żywo" (jak donosi jeden z portali ponoć "wywiad" ze mną był w ostatnim numerze (?!)), ani żadnej innej… i może was to zdziwi, ale portalom plotkarskim również nie - choć co poniektóre to właśnie usilnie sugerują…


Mamy nadzieję, że gwiazda Rodziny zastępczej będzie mniej tajemnicza i zdradzi nam, jak jej maluszek będzie miał na imię. Dzisiaj np. dowiedzieliśmy się, że synek Katarzyny Zielińskiej nosi imię Henryk.

Kozaczek serdecznie gratuluje Oli!


Aleksandra Szwed została mamą!

Aleksandra Szwed została mamą!

Aleksandra Szwed została mamą!

Aleksandra Szwed została mamą!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!