Aleksy Komorowski już robi furorę za granicą? (VIDEO)

przejdź do komentarzy

Sroce spod ogona nie wypadł.

aleksy komorowski aleksy komorowski/KAPiF
Nie tylko my czujemy, że o tym przystojniaku niebawem zrobi się wyjątkowo głośno. Już mówi się, że jest przystojniejszy od Maćka Zakościelnego i Mateusza Damięckiego razem wziętych, do tego ten głos... Mowa o Aleksym Komorowskim, który wcielił się ostatnio obok Basi Kurdej-Szatan w jedną z głównych ról w Dzień dobry, kocham cię. Wiedzieliście, że aktor robi też karierę za granicą?

Aleksy udzielił właśnie wywiadu agencji Newseria Lifestyle. Okazuje się, że Aleksy studiował nie tylko w Polsce, ale i szkole Lee Strasberga w Nowym Jorku:

– Dzięki Akademii Teatralnej miałem możliwość wyjazdu do Nowego Jorku. Szkoła mi pomogła ze wszystkimi papierami, dlatego bardzo im za to dziękuję. Ale ta przygoda się skończyła i później realizowałem kolejne projekty. Na pewno polecam taki wyjazd każdej młodej osobie, która chce spróbować swoich sił w aktorstwie.


Udało mu się już zagrać w anglojęzycznej komedii SuperBob:

– Jestem aktorem, chodzę na różne castingi i czasami mi się udaje. Środowisko angielskie nie różni się za bardzo od polskiego. Trochę głupio mi o tym mówić, ponieważ nie zrobiłem aż tak dużo, żebym mógł teraz opowiadać o statystykach. Może za 40 lat będę mógł powiedzieć coś więcej na ten temat. Na razie jest to przede wszystkim po prostu niesamowite przeżycie.


Są tu jakieś fanki Aleksa?

 
Aleksy Komorowski już robi furorę za granicą? (VIDEO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!