Alicja Bachleda-Curu¶ nie jest z Colinem dla pieniędzy

przejdĽ do komentarzy

Maj±tek jej ojca szacuje się na 100 mln zł!

alicja bachleda curu¶ alicja bachleda curu¶/ © PR Photos
Alicja Bachleda-Curu¶ budzi swoim romansem niemałe zainteresowanie. Czyta się komentarze, że robi to dla kariery i pieniędzy. Czyżby? Motyw finansowy raczej można wykluczyć. NajwyraĽniej zło¶liwi musz± pogodzić się z tym, że Ala się po prostu zakochała...

Magazyn Życie na gor±co opublikował do¶ć obszerny artykuł, w którym ze szczegółami opisuje maj±tek rodziny Bachledy-Curu¶.

Jej ojciec, Tadeusz Bachleda-Curu¶, jest geologiem. Zdaniem magazynu maj±tek jego szacuje się na 100 ml zł. A przecież pan Tadeusz ma tylko dwoje dzieci...

Stryj Ali, Adam Bachleda-Curu¶, był w 1995-2001 burmistrzem Zakopanego. Dwa lata temu trafił na listę najbogatszych Polaków według tygodnika Wprost - zaj±ł tam 69. miejsce.

Anonimowy analityk bankowy oszacował maj±tek Bachledów na ok. miliard złotych.

Ponoć podczas swojej wizyty w Polsce Colin Farrell zrozumiał, że Alicji wyraĽnie nie poci±ga jego fortuna, bo po prostu nie jest w biednej rodziny. Tak przynajmniej twierdzi osoba z zakopiańskiego klanu. Trudno powiedzieć, czy będzie to miało jaki¶ szczególny wpływ na trwało¶ć uczucia aktora, który do stałych w miło¶ci nie należy, niezależnie od pieniędzy, jakie za tym stoj±.


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako go¶ć - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. B±dĽ pierwsza!