Alicja Bachleda Curu¶ o pozowaniu dla Playboya

przejdĽ do komentarzy

...Colinie Farrellu i mężczyznach.

alicja bachleda - curu¶ alicja bachleda - curu¶/© KAPiF
Alicja Bachleda-Curu¶ udzieliła wywiadu Gali. Rozmowa z aktork± jest ciekawa i, w przeciwieństwie do ostatniego wywiadu z Iz± Miko zamieszczonego w innym magazynie, wnosi sporo nowych tre¶ci.

Po pierwsze, kwestia pozowania dla męskich magazynów. Bachleda wspomina, że pierwsz± propozycję sesji dla Playboya dostała, gdy miała... 15 lat.

- Uważam, że grubo nie w porz±dku jest proponować 15-letniej dziewczynce rozbieran± sesję... Oferowano mi nawet do¶ć intratne honorarium. Trudno mi jest sobie wyobrazić, co miałoby mnie skłonić do takiej sesji. Kto wie, może za parę lat to się zmieni, ale na razie nie widzę siebie w takiej roli - mówi aktorka.

Bachleda-Curu¶ nie komentuje plotek na temat jej relacji z Colinem Farrellem, z którym pojawiła się na planie ostatniego filmu Ondine.

- To znakomity aktor, a przy tym niesamowicie pracowity i pomocny. Wiele osi±gn±ł i mógłby się zachowywać zgodnie z naszym stereotypowym wyobrażeniem gwiazdy, a jest skromny.
Koncentruje się wył±cznie na pracy. Prywatnie jest przesympatyczny. Spędzali¶my na planie dużo czasu, w przerwach rozmawiali¶my o życiu, biznesie, wielu sprawach. Ale czy co¶ ujawnię? Nie. Nie mogę... - kwituje ze ¶miechem aktorka.

Na pytanie czy wiersz o miło¶ci, który ostatnio napisała, jest dedykowany Colinowi, odpowiada z przekor±:

- Ach, dla Colina? - i potwierdza, że zdecydowanie niełatwo jest oprzeć się jego urokowi.

Aktorka mówi również, że producent z branży muzycznej, z którym była ostatnio zwi±zana, nie jest już jej partnerem, ale...

- Ale jest w moim życiu mężczyzna - mówi tylko Alicja.

Cały wywiad z aktork± znajdziecie tutaj.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako go¶ć - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. B±dĽ pierwsza!