Alicja Bachleda-Curu¶ podbiła Hollywood!

przejdĽ do komentarzy

Kto by się spodziewał, że sam New York Times tak się ni± zachwyci!

alicja bachleda-curu¶ alicja bachleda-curu¶/ © KAPiF
Opiniotwórczy dziennik New York Times zamie¶cił bardzo pochlebny artykuł o amerykańskim debiucie Alicji Bachledy-Curu¶ w filmie Trade Marco Kreuzpaintnera.

Alicja jako¶ nigdy nie chwaliła się tym, że ma znajomo¶ci w Hollywood (w przeciwieństwie do innej "gwiazdki"), że studiuje na elitarnej uczelni, że ma dobre kontakty i ¶wietnego menadżera.

Nie musiała. Po prostu pracowała i robiła swoje. A teraz my Polacy możemy być z niej dumni!

Co prawda jakie¶ 2 lata temu Alicja podpadła mi i to bardzo. Na dworcu głównym PKP w Poznaniu stałem sobie w dłuuugiej kolejce po bilecik, kiedy to jej ochroniarz wepchn±ł się razem z ni±. Ludzie się trochę oburzali, ale jak to bywa w takich przypadkach na potyczkach słownych się skończyło. Mógłbym się teraz zem¶cić i napisać co¶ niemiłego, ale tak nie zrobię, bo doceniam ludzi, którzy ciężko pracuj±.

Co czytamy w New York Times?

W rubryce po¶więconej wybijaj±cym się młodym aktorom autorka pisze, że dzięki Alicji Bachledzie-Curu¶ historia ofiary nabrała szczególnej dramatycznej temperatury.

- Weronika staje się coraz bardziej zdesperowana i heroiczna. Aktorka wyraża przemianę bohaterki bardzo subtelnymi ¶rodkami, osi±gaj±c rewelacyjn± siłę wyrazu - ocenia recenzentka Karen Durbin.

Główn± rolę kobiec± miała pocz±tkowo zagrać Milla Jovovich, ale niemiecki reżyser Marco Kreuzpaintner, który pracował wcze¶niej z Polk± przy filmie "Summersturm" nalegał na powierzenie jej tej roli.

Nie pozostaje nic innego jak serdecznie pogratulować i trzymać kciuki za kolejne role!Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako go¶ć - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. B±dĽ pierwsza!