Alicja Bachleda lepi Farrellowi ruskie pierogi

przejdĽ do komentarzy

Czyli nasza gwiazda w Hollywood mówi o swoim nowym życiu.

alicja bachleda - curu¶ alicja bachleda - curu¶/© KAPiF,© PR Photos
Alicja Bachleda-Curu¶ udzieliła pierwszego od dawna wywiadu. By z ni± porozmawiać, Kinga Rusin z ekip± Dzień Dobry TVN poleciała specjalnie do Hollywood.

W ciepłym kalifornijskim słońcu aktorka opowiedziała o swoim nowym życiu.

Po pierwsze stwierdziła, że największym zaskoczeniem ostatniego czasu było to, że została mam±.

- Jest to rzeczywisto¶ć, której muszę sprostać - mówiła Bachleda. - Muszę się starać, żeby pogodzić to wszystko. Ale narodziny dziecka to najpiękniejsza rzecz, jaka do tej pory wydarzyła się w moim życiu - dodała aktorka.

¦wieżo upieczona mama zwierzyła się, że do swojego synka Henry'ego Tadeusza mówi w mieszanym języku, który nazywa "baby-polish". Język ten stanowi mieszankę języka polskiego, angielskiego i gaworzenia zrozumiałego dla wszystkich dzieci.

Aktorka przyznała, że narodziny syna zmieniły relacje między ni±, a Colinem Farrellem. Powiedziała, że obok nowych wyzwań pojawiło się pewne ugruntowanie całego zwi±zku.

Przyznała, że karmi dziecko piersi±. Nie zabrała jednak synka w podróż do Meksyku, gdzie ostatnio wypoczywała z Farrellem. Miała za sob± "pompę", by odci±gać pokarm.

Je¶li chodzi o ojca dziecka,Bachleda powiedziała, że Colin ¶wietnie się spisuje w tej roli. Pomaga opiekować się synem - zmienia pieluchy, nosi dziecko po jedzeniu, żeby się mu odbiło, jest troskliwy, a nawet martwi się. W Alicji ma dobr± partnerkę - w domowych pieleszach aktorka od czasu do czasu lepi nawet ruskie pierogi dla Colina, które ten uwielbia.

Bachleda zaprzeczyła plotkom, jakoby nie dogadywała się z matk± swego partnera. Powiedziała, że obie bardzo się lubi± - podobnie rzecz wygl±da, je¶li chodzi o relacje matki aktorki i jej partnera:

- Oboje się bardzo lubi±. Uwielbiaj± - można nawet powiedzieć - skwitowała plotki na temat domniemanych konfliktów.

Aktorka wspomniała też o narodzinach uczucia. Powiedziała, że na planie Ondine wszyscy byli pod wrażeniem pracy z Farrellem. Dla niej aktor od pocz±tku jawił się jako skupiony na pracy profesjonalista. Alicję zachwyciła kultura aktora, jego wielka wrażliwo¶ć i uduchowienie.

Je¶li za¶ chodzi o plany na przyszło¶ć, aktorka prawdopodobnie w lutym lub marcu stanie na planie międzynarodowej produkcji. Nie wyklucza również, że zagra w jakim¶ polskim filmie. Powiedziała, że czytała ostatnio sporo ciekawych scenariuszy z Polski.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako go¶ć - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. B±dĽ pierwsza!