Alicja: Byłam prze¶wiadczona o miło¶ci, która nadejdzie

przejdĽ do komentarzy

To było uczucie od pierwszego wejrzenia.

alicja bachleda curu¶ alicja bachleda curu¶/Dzien Dobry TVN / plejada.pl
Wywiad z Alicj± Bachled±-Curu¶ jest tak smakowitym k±skiem w mediach, że przyjemno¶ci postanowiono dawkować powoli i podzielono go na dwie czę¶ci.

Dzień Dobry TVN wyemitował dzi¶ kolejne fragmenty wywiadu z Alicj±, z którego dowiemy się o jej spotkaniu z Colinem Farrellem, któremu urodziła niedawno syna.

Po raz kolejny gwiazda zdementowała plotki o wzajemnej niechęci dwóch rodzin oraz o wie¶ciach dotycz±cych kupna apartamentu w Krakowie, racz±c nas również opowie¶ci± o pierwszym spotkaniu z Farrellem.

- Cała ekipa była podekscytowana prac± z Colinem, natomiast samo spotkanie i też pierwsze czytania scenariusza i próby ugruntowały mnie w przekonaniu, że jest to naprawdę bardzo profesjonalny, skoncentrowany na pracy, bardzo kulturalny i fajny chłopak... Mężczyzna. Nie gwiazdor.

- Trafili¶my na siebie - opowiada rozpoczynaj±c wyznania na temat swojego kochanka. - Mieli¶my takie szczę¶cie, że spotkali¶my kogo¶, kto patrzy w ten sam sposób na ¶wiat... W podobny - może tak lepiej to uj±ć. Który ma pewn± wrażliwo¶ć, do¶ć rzadk± u mężczyzn, w widzeniu piękna i natury i też jest bardzo uduchowiony.

- To było prze¶wiadczenie o nieuchronno¶ci zdarzeń - mówi Ala na pytanie, czy była to miło¶ć od pierwszego wejrzenia. - O nieuchronno¶ci... może miło¶ci, która przyjdzie.

- Jakim ojcem jest Colin? - pyta Kinga Rusin.

- ¦wietnym! My¶lę, że trudno takich ojców z lup± szukać.

Tutaj obejrzycie cał± drug± czę¶ć wywiadu z Alicj± Bachled±-Curu¶.Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako go¶ć - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. B±dĽ pierwsza!