Alicja Janosz powraca z nowym singlem - Jest jak jest

przejdź do komentarzy

"... pokochałam tę piosenkę i teraz z radością prezentuję ją światu".

alicja janosz alicja janosz/YouTube
Choć minęło już 9 lat od wydania jej debiutanckiego albumu na pewno kojarzycie tą filigranową blondynkę – Alicję Janosz, laureatkę 1.edycji Idola.

Dziś już nowa, bardziej dojrzała i niezależna Ala powraca z pierwszym singlem zatytułowanym Jest jak jest z jej zapowiadanej na jesień płyty.

Autorką tekstu i muzyki jest sama Janosz.

W wywiadzie dla Interii.pl Alicja powiedziała:

Piosenka "Jest jak jest" powstała jako jeden z pierwszych utworów, krótko po tym jak rozpoczęliśmy pracę nad płytą. Wymyśliliśmy ją wspólnie z moim mężem Bartkiem Niebieleckim, który jest także producentem całego krążka – opowiedziała o utworze artystka. - Gdy tworzy się album i długo pracuje nad poszczególnymi kompozycjami, traci się do nich dystans. Na pewnym etapie nagrań, odłożyłam ten utwór na bok i nawet zrezygnowałam z zaśpiewania go w studio, gdyż nie byłam zadowolona ani z pierwotnego tekstu, ani z melodii. Na szczęście, po kilku tygodniach, ze świeżym uchem wróciłam do niego i nowe dźwięki wraz z tekstem pojawiły się same z siebie. Od nowa odkryłam i pokochałam tę piosenkę i teraz z radością prezentuję ją światu.

Posłuchajcie więc najnowszego dzieła Janosz. Udało się Ali uwolnić od przeklętej jajecznicy?
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!