Alyssa Milano pokazuje, jak karmi dziecko piersią (FOTO)

przejdź do komentarzy

Szybki powrót do formy po porodzie gwarantowany.

alyssa milano alyssa milano/© Fame/Flynet
Moda na karmienie piersią to dobra moda. Korzystają na niej nie tylko dzieci, ale i mamy. Przystawiając maluchy do piersi kobiety szybko wracają do formy po porodzie. Nadliczbowe kilogramy topnieją, a mamy po pół roku (niektóre nawet szybciej) mieszczą się w spodniach sprzed ciąży.

Zalety karmienia piersią wychwalała niedawno Eva Mendes, o tym, że dziecko jest karmione naturalnie zapewnia też Scarlett Johansson. Swego czasu zdjęciami zrobionymi podczas "sesji" z maluchami dzieliły się Gisele Bundchen, Miranda Kerr, a także Alanis Morissette.

Kilka dni temu taką fotkę pokazała aktorka znana z Czarodziejek, Alyssa Milano (41 l.). Gwiazda urodziła niedawno drugie dziecko - dziewczynkę. Elizabella Dylan ma teraz 6 miesięcy i najwięcej czasu spędza z mamą.

To nie pierwszy raz, jak aktorka dzieli się takimi zdjęciami. Wcześniej za zamieszczenie w sieci zdjęć zrobionych w czasie karmienia piersią spotkało ją trochę nieprzyjemności. Na jej profilu pojawiły się negatywne komentarze sugerujące, że Milano powinna takie intymne chwile zachować dla siebie.

Alyssa nie zgadza się z tym, że karmienie piersią jest czynnością wstydliwą.

To jest nie tylko piękne, ale konieczne - przedstawia swój punkt widzenia aktorka.Make-up, hair in rollers, breastfeeding and being prepped by our producer for #TheTalk.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Alyssa Milano (@milano_alyssa)
Kolejna gwiazda pokazuje, jak karmi dziecko piersią (FOTO)

Kolejna gwiazda pokazuje, jak karmi dziecko piersią (FOTO)

Kolejna gwiazda pokazuje, jak karmi dziecko piersią (FOTO)

Kolejna gwiazda pokazuje, jak karmi dziecko piersią (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!