Alżbeta Lenska przeszła POWAŻNĄ operację mózgu. Jej mąż prosi o modlitwę

przejdź do komentarzy

Co się stało?

alzbeta lenska alzbeta lenska/Instagram:betalenska
Alżbeta Lenska, aktorka znana m.in. z serialu Przyjaciółki przeszła poważną operację mózgu. O wszystkim poinformował jej mąż, aktor Rafał Cieszyński na jej profilu na Instagramie. Chciał wytłumaczyć jej nieobecność oraz prosić fanów o modlitwę.

Cieszyński zrobił to kolejny raz!

Piszę na stronie mojej żony, ponieważ wiem, że Ona sama by sobie tego życzyła. Widzę ile wiadomości przychodzi od was... Prowadziła swój Instagram systematycznie i szanowała każdego kto do niej napisał. Becia nie będzie przez jakiś czas mogła odpowiadać na wasze wiadomości. W środę miała bardzo poważną operację mózgu. Prosimy o modlitwę. Rafał Cieszyński


Alżbeta Lenska - kim jest aktorka?Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński wzięli ślub w 2007 roku. Są rodzicami 7-letniej Zosi i 5-letniego Antosia. Alżbeta ma za sobą nie tylko doświadczenia w karierze aktorskiej, ale również pracowała jako modelka i aktorka. W 2002 roku wzięła udział w programie Agent. Występowała w serialach, takich jak Pierwsza miłość, Kryminalni, Ojciec Mateusz. Zagrała również w filmie Smoleńsk.

Nergal pokazał SZOKUJĄCE zdjęcie z czasów choroby (Instagram)

Życzymy aktorce szybkiego powrotu do zdrowia.Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (7): sortuj