Amber Rose zdradzi wszystkie sekrety Kanye Westa?

przejdź do komentarzy

W książce!

amber rose amber rose/© Fame/Flynet PR Photos
Amber Rose (31 l.) stała się oficjalnym wrogiem rodziny Kardashianów. Wszystko zaczęło się od publicznego wyśmiania Kylie Jenner (17 l.).

Kylie to dziecko, powinna kłaść się spać o 7. Jej związek z Tygą jest śmieszny, powinien się wstydzić - miał piękną kobietę i dziecko, a zostawił ich dla 16-latki, która właśnie świętowała 17 urodziny - wyznała była ukochana Kanye Westa.


W kłótnie włączyła się Khloe Kardashian pisząc:

"Byłam striptizerką, od kiedy skończyłam 15 lat" - powiedziała Amber Rose telewizji Foxx. Proszę nie martwcie się moją siostrą, jej karierą i sprawami.


W końcu głos w kłótni zabrał sam Kanye:

Zanim zacząłem się spotykać z Kim, musiałem wziąć trzydzieści pryszniców po Amber Rose - rzekł geniusz.


Moment, 30 pryszniców? Ale Kim pozwoliła Rey'owi J, żeby się na nią sp**ał. Nieważne - i odpowiedziała mu niemal równie genialnie była kochanka.


Rose aktualnie cierpi na brak uwagi - rozstała się z Wizem Khalifą i jedynie, co jej zostaje to walka o odrobinę atencji na portalach społecznościowych. Amber udzielił się jednak "geniusz" Kanye i wpadła na genialny pomysł wydania książki o ich związku.

Kanye i Amber byli ze sobą bardzo blisko, robili sporo bardzo dziwnych rzeczy, które modelka chce opisać w książce. Nie zapominajmy o tym, że Kanye jest geniuszem [!] i będzie próbował przekonać byłą kochankę, by pokazała mu kopię książki przed jej wydaniem. West wypomniał jej, że to dzięki jemu rozpoczęła się jej kariera i nie powinna gryźć ręki, która karmiła ją przez tyle lat - brzmi przeciek.


EL James, masz konkurencję.


Amber Rose zdradzi wszystkie sekrety Kanye Westa?

Amber Rose zdradzi wszystkie sekrety Kanye Westa?

Amber Rose zdradzi wszystkie sekrety Kanye Westa?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!