Ana de Armas - kim jest piękna partnerka Ryana Goslinga z Blade Runner 2049?

przejdź do komentarzy

Skąd się wzięła w Hollywood?

ana de armas ana de armas/
o nowa twarz w Hollywood - Ana de Armas, piękna aktorka o piwnych oczach nie jest jednak amatorką. Ma odpowiednie wykształcenie i doświadczenie w zawodzie. Mimo młodego wieku - Ana ma 29 lat, aktorka warsztat szlifowała w różnych krajach. Skąd pochodzi? Jak trafiła do Hollywood? Oto najważniejsze fakty z życia Any de Armas.


Ana de Armas - kim jest piękna partnerka Ryana Goslinga z Blade Runner 2049?Ana de Armas urodziła się na Kubie. Dorastała w Hawanie. Już jako dziewczynka odkryła w sobie aktorską pasję.

- Pamiętam, jak oglądałam film i jeśli była w nim jakaś scena, która mi się podobała, chodziłam od kanapy do okna i w kółko ją powtarzałam - wspomina Ana.


- Gdy miałam 12 lat, dowiedziałam się o szkole teatralnej i powiedziałam rodzicom, że to jest to, co chcę robić.


Dlaczego wszyscy mówią o Blade Runner 2049? Co musisz wiedzieć o tym filmie?

I robiła. Po zakończeniu nauki w National Theater School of Cuba de Armas pracowała jako aktorka na Kubie. Po kilku latach, z 200 euro w kieszeni wyruszyła do Europy.

- Zawsze byłam bardzo amitna i zawsze wiedziałam, że chcę czegoś więcej. Kuba była dobra na start, ale wiedziałam, że tam nie rozwinę skrzydeł - opowiada Ana.Ana de Armas - kim jest piękna partnerka Ryana Goslinga z Blade Runner 2049?Aktorka zamieszkała w Madrycie. Dostała rolę w serialu El Internado Laguna Negra. Serial okazał się hitem w Hiszpanii i sprawił, że o Anie zrobiło się tam głośno.

- Byłam bardzo podekscytowana, ale poczułam się tak, jak czułam się na Kubie: "Chcę więcej" - pomyślałam. - "Chcę nowych wyzwań."


W 2016 roku dostała się do ekipy jej pierwszego hollywoodzkiego filmu Hands of Stone. Przeniosła się do Los Angeles, choć nie znała tam nikogo. Nie znała też zbyt dobrze angielskiego.

- Musiałam iść do szkoły, przez pierwsze 3 czy 4 miesiące nie mogłam nic robić - wspomina Ana. - To było dobre ćwiczenie dla mojego ego po 8 latach wspaniałej kariery w Hiszpanii. Kiedy trafiasz do Stanów, cokolwiek byś robił wcześniej, przestaje mieć znaczenie. To bardzo odświeżające. Przyjaźń tu i siedzenie w klasie, w której wszyscy uczyli się czasu przeszłego, było wspaniałym przeżyciem. Siedziałam tam z zeszytem, robiłam notatki i prace domowe - mówi Ana.


W Niemczech żyje sobowtór Ryana Goslinga

Po 4 miesiącach intensywnej, całodniowej nauki, Ana poczuła się gotowa, by wziąć udział w castingu.


Ana de Armas - kim jest piękna partnerka Ryana Goslinga z Blade Runner 2049?Brzmi fantastycznie? A jednak to właśnie ona dostała rolę w Blade Runner 2049.

Pierwsze spotkanie z Goslingiem Ana wspomina tak:

- Myślałam, ze oszaleję, nie mogłam w to uwierzyć. Spotkanie Ryana Goslinga to ostatnia rzecz, o jakiej dziś marzę - Ana była zestresowana i niepewna. Okazało się jednak, że Gosling był "bardzo, bardzo miły".


- Na planie dużo się śmialiśmy. Czasem nie mogliśmy skończyć ujęcia, bo nie mogliśmy przestać się śmiać - wspomina Ana.


Jak się udał debiut Any w Hollywood? Możecie sprawdzić sami oglądając nowego Blade Runnera.

Tekst powstał w oparciu o wywiad Any, jakiego udzieliła magazynowi W.


Ana de Armas - kim jest piękna partnerka Ryana Goslinga z Blade Runner 2049?

Ana de Armas - kim jest piękna partnerka Ryana Goslinga z Blade Runner 2049?

Ana de Armas - kim jest piękna partnerka Ryana Goslinga z Blade Runner 2049?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj