Andrzej Piaseczny czeka na wnuki

przejdź do komentarzy

Ale rodziny nie zamierza zakładać.

andrzej piaseczny andrzej piaseczny/© KAPiF
Wraz z ukazaniem się na rynku nowej płyty Andrzeja Piasecznego, wokalista znów znalazł się w centrum uwagi mediów.

O wywiad poprosiła go między innymi Gala. Rozmowa dotyczyła sposobu na życie artysty, jego wyborów i planów.

Na temat zakładania rodziny Piasek powiedział:

- Ależ ja mam rodzinę. Mimo że nie mieszkamy już dzisiaj wszyscy razem. Los sprawił, że bardzo wcześnie wychowywałem dwóch ludzi, o których do dzisiaj mówię, że są moimi synami. Mam nadzieję, że oni przyniosą mi niedługo wnuki. Ale sam na ojcostwo się nie zdecyduję, bo wydaje mi się, że to potworna odpowiedzialność. Wiem jednak, że wychowywanie dzieci to nie tylko i wyłącznie zabawa, która zawsze daje dobre efekty. Myślę, że dzisiaj lepiej będzie, jak poczekam na wnuki moich przybranych synów.

Wokalista dodał, że jego rodzina funkcjonuje może nieco w innym wymiarze, ale jest dla niego ważna, a on nie czuje się samotny.

Piaseczny dość enigmatycznie powiedział też o drugiej osobie, która jest w jego życiu. Na pytanie, dlaczego tej osoby nie ma teraz w pobliżu, odparł:

- Dlatego że nie czuję potrzeby, aby uczestniczyła w moim życiu publicznym. Dzisiejsze życie jest życiem w takim tempie, że dwoje dorosłych ludzi wiedzie je coraz częściej obok siebie, a nie ze sobą. Być może dlatego nie widzisz tu innych walizek. Ale wierz mi, że one się tu bardzo często pojawiają.

Cały wywiad z muzykiem znajdziecie w Gali.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj