Andrzejewicz przyłożyła Wojewódzkiemu

przejdź do komentarzy

Za to, że nie chciał jej oglądać w Playboyu.

gosia andrzejewicz gosia andrzejewicz/© KAPiF
Jakiś czas temu pisaliśmy, jak Kuba Wojewódzki sprzeciwił się ewentualnemu publikowaniu w Playboyu rozbieranych zdjęć Gosi Andrzejewicz.

Piosenkarka postanowiła ustosunkować się do słów krytyki Kuby. Oto jej oświadczenie, cytujemy za onet.pl:

Wojewódzki nie potrafi czytać


Dziennikarstwo kojarzyło nam się zawsze z wysoką jakością merytoryczną, profesjonalizmem, etyką zawodową - czyli tym, czego Wojewódzkiemu zupełnie brak.

Przeżywaliśmy go już w "Idolu", w "Mam talent", w jego własnym szoł. Dziś mówimy sobie wyraźnie stop. Dominująca od samego początku autopromocja, oparta na różnej formie kompromitacji osób uczestniczących w programach z jego udziałem, co prawda wyniosła go o wiele wyżej od nich samych, ale mnie zdecydowanie się już przejadła.

Nie chodzi mi o to, co o mnie myśli, bo to jego sprawa, ale o sposób, w jaki mnie atakuje.

Lukratywna posadka w "Polityce" zobowiązuje go do obierania na celownik wytypowanych osób i atakowania ich w sposób umożliwiający dalsze lansowanie się i pewne zyski, a wszystko w atmosferze ogólnego skandalu.

Na skutek takich działań stałam się jego kolejną ofiarą.

Gdyby rzeczywiście tak bardzo interesował się moją osobą wiedziałby, że nie planuję rozbieranej sesji w "Playboyu", o czym napisałam w oświadczeniu, które zamieściłam na mojej oficjalnej stronie internetowej, dwa tygodnie przed publikacją jego tekstu. Jak jednak się domyślam, tylko tego typu działania i taka postawa, to przepustka do kolejnego Porsche
.

Jak widać, z Gosią lepiej nie zaczynać!


Kuba Wojewódzki

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!