Anella chce być TWOIM "śniadankiem". Nowa naga fotka na INSTAGRAMIE

przejdź do komentarzy

Smakowicie wygląda?

anella anella/
Mamy nowe zdjęcia Anelli z Instagrama. Dziewczyna zdecydowanie szuka rozgłosu, bo jej zdjęcia są coraz bardziej wyzywające. Wcześniej naga pozowała pod prysznicem, teraz przeniosła się do kuchni. Znowu naga, na blacie kuchennym, chce być – jak sama mówi – „śniadankiem” dla swoich fanów. Skusicie się na taki posiłek?

Polski Ken konkurencją dla Anelli? (Instagram)

W pierwszej godzinie po opublikowaniu zdjęcia posypały się komentarze. Jeden z nich był już wcześniej skasowany przez Anelle. Internauta postanowił jednak napisać go jeszcze raz. Pisze w nim, co sądzi na temat strategii marketingowej naszej Poslkiej Barbie:

Pani sformułowania, wskazują na to, że Pani ciało i usługi są ofertą, jakimś produktem na sprzedaż, a te zdjęcia to jakaś forma marketingu(…) biedne to ciało, traktowane tak przedmiotowo, jakby to był jedyny atut jaki Pani posiada . Nic o Pani nie wiemy więcej, co pozwalałoby myśleć o Pani inaczej.
- brzmi komentarz.

Inne komentarze nie były już tak grzecznie napisane:
Najgorsze jest to, że Ty naprawdę myślisz, że jesteś fajna...

A ja mam pytanie . Bo mnie to zastanawia jesteś mega chuda i powiedz mi czy nie jest ciężko utrzymać równowagę np jak wieje mocny wiatr czy coś? Pytam na poważnie nie ma w tym żadnego sarkazmu

Ciekawe kiedy komentarze zostaną zablokowane..


Anella opublikowała NAGIE zdjęcie pod prysznicem

Anella zdecydowanie ma problem z przyjmowaniem krytyki. Przez pierwszą godzinę opublikowanego zdjęcia posypała się fala hejterskich komentarzy – dlatego postanowiła zablokować możliwość komentowania zdjęć. Dziwne posunięcie. Czego Anella się spodziewała? Przecież jest osobą publiczną, a ludzie też chcą mieć swoje zdanie. Co myślicie o naszej polskiej Barbie?Anella chce być

Zdjęcie z możliwością komentowaniaAnella chce być

Zdjęcie z brakiem możliwości komentowania
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!