Anella kasuje hejt, a chwali się erotycznymi wiadomościami od mężczyzn!

przejdź do komentarzy

Naprawdę ma aż tylu fanów?!

anella anella/
Anella ma zablokowane komentarze na swoim Instagramie. Polska Barbie nie radziła sobie z hejtem i wolała uniknąć przykrych komentarzy pod jej zdjęciami. Początkowo próbowała je kasować, bądź odpowiadać na nie, ale uznała, że lepiej jest po prostu wyłączyć możliwość komentowania fotek.

Polska Barbie ma coś między nogami! Coś DUŻEGO i włochatego...

Jak się okazuje Anelle ma też wielbicieli i jak hejtu się bardzo wstydzi, tak wiadomości z propozycjami od różnych panów, chętnie udostępnia:

Jesteś najpiękniejszą na świecie kobietą i marzeniem każdego prawdziwego mężczyzny. Nie sposób nie zakochać się w takiej bogini. Masz idealne i perfekcyjne ciało o którym ci wszyscy zakompleksieni hejterzy mogą tylko pomarzyć. Nie dawaj się im i upiększaj dalej świat.

Śliczna jesteś. Bardzo bym chciał się z Tobą spotkać, ale to pewnie nie możliwe. Pozdrawiam.

Jesteś najbardziej sexowna kobietą na świecie nie przejmuj się hejtami rób swoje chętnie padł bym przed tb na kolana i wypieścił twoje stópki chętnie bym je wylizał.
- brzmią wybrane przez Anelle wiadomości.

Ewelina z "Warsaw Shore" zrobiła Anelli rzęsy niczym Kim Kardashian

Polska Barbie czuje się w końcu dowartościowana, bo pisze:

Skrzynka taki wiadomościami jest zawalona… nie wiem jak to skomentować…


Kochana! Czego się spodziewałaś wstawiając takie zdjęcia na Instagrama?!

🥂👸🏼🥂Najlepszy serwis na świecie... 💓talerze puste, ale to JA mogę być Twoim „śniadankiem” , u BARBIE zawsze All Inclusive DD💸👸🏼💸👸🏼💸👸🏼💸💸👸🏼💸👸🏼💸👸🏼💸👸🏼💸👸🏼💸Your wife said im lookin like a sexy snack. 🍴🍰🍴 So ... Enjoy your meal! 🍑🍫🍑 xoxo 💋 💸#goodmorningig #bestbreakfast #fitsnack #dreamkitchen #enjoyyourmeal #luxuryart #photographyart #bunnystagram #kittygirl #humanbarbie #babygirl #humanbarbie #dollstagram #porcelaindoll #waistinspiration #bdsmlifestyle #seksigiyim #lingeriemodel #boobjob #plasticsurgery #bootcamps #bubblebut #plasticpositive #sensuality #kinkychicks #kimmy #californiagirl #luxurygirl #badbitches #europeangirl 💓🥂👸🏼 kisses for my @pixeefox 😘 @kimkardashian @kkwbeauty @ctilburymakeup 💄💋💄

Post udostępniony przez Anella_FirstPlBarbie_Official🔐 (@anella_an_)


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (37): sortuj