Anella pokazała KROCZE! Zazdrości Kim Kardashian!

przejdź do komentarzy

A więc to o takie podziwianie jej chodziło.

anella anella/ instagram.com/anella_an_/
Anella, czyli Polska Barbie, robi wszystko, żeby show-biznes o niej nie zapomniał. Niestety, wygląda na to, że jej pięć minut powoli się kończy. Aspirująca celebrytka znalazła jednak sposób, by znów przykuć uwagę. Kolejny raz zainspirowała się swoją idolką, Kim Kardashian. Tak samo jak ona, zdjęła matki i pokazała krocze.

Co się stało Anelli? Wygląda zupełnie INACZEJ (Instagram)

Polska Barbie i tym razem twierdzi, że jest perfekcyjna:


- Nowy tend. Bez majtek. Chcielibyście zobaczyć więcej tej perfekcyjności? Niewinna, słodka Barbie. Druga Kim Kardashian. Kocham ją.

- przyznała.

Nie obawiajcie się. Anella nie jest aż tak odważna jak żona Kanyego Westa i krocze zasłoniła dłonią.Celebrytka przebywa obecnie w Berlinie. Z Instagramowych relacji wynika, że do Niemiec przeniosła się na dłużej. Nie tak dawno pozowała z torebkami w butiku Valentino i wylegiwała się na bogato zdobionej sofie. Gdy udowodniła, że jest u niej jakby luksusowo, przyszedł czas na kolejny krok - odsłonięcie krocza.

U Anelli robi się jakoś luksusowo (Instagram)

Piękna? Ma się czym chwalić?🎀 New Trend 🎀Without Panties 😈 Would you like see more of perfection?🎀💸🎀 Innocent Sweet Barbie👩🏼🍼👩🏼 Second @kimkardashian 👩🏽 🍼👩🏽Love Her💓💸💓 xoxo BARBIE-KIM 🎀💸🎀___________________ 🎀 Podążając za trendami 🎀 Bez majteczek😈 Na więcej trzeba zasłużyć 😈- chcecie ? 💸 Uwielbiana i pożądana jak @kimkardashian 👩🏽💸👩🏽 Perfekcyjna BARBIE-KIM 🎀💸👩🏼🍼👩🏼💸🎀 #kimmie #kimkardashianwest #barbiegirl #barbieanella #anellaan #withoutpants #viponly #partyoutfit #eatme #cookietime #boobjob #vipgirls #biglips #hiddenmickey #newtrend #luxurybaby #kimmidoll #keepingupwiththekardashians #kimkardashianstyle #kimkardashianhollywood #dreamkardashian #californiagirl #mirrormirror #mirrorimage #scandalous #iphonexphotography #skinnygirl #humanbarbie #perfectnails #notforyou 🎀👩🏼🎀 @playboygermany 🎀👩🏼🎀

Post udostępniony przez Anella_FirstPlBarbie_Official🔐 (@anella_an_)Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (37): sortuj