Anella pokłóciła się na wizji z chirurgiem plastycznym

przejdź do komentarzy

"Aha, pani wie, że ja (...) Ciekawe! Proszę Duduś, zapraszam cię!"

anella anella/Instagram
Anella, czyli polska Barbie, podbija nie tylko internet, ale i tradycyjne media. Nie wiemy, czy pojawi się kiedyś w rozbieranej sesji dla Playboya czy CKM, na razie jest jej coraz więcej w telewizji.

Po sukcesie, jakim pod względem widowni okazała się wizyta Barbie w TVN, gwiazdę Instagrama zaprosiła do studia TVP - wczoraj Anella pojawiła się w Pytaniu na śniadanie.

Obok Barbie w studiu była też dr Joanna Kurmanow, chirurg plastyczny, z którą Anella pokłóciła się w trakcie spotkania.

- Najważniejsze jest poznać osobę, z którą będzie się prowadzić konwersację. Przygotowaliśmy się do tego występu. Pani wypowiadała się, że odesłała pani klientkę, która chciała implant o wielkości 600 ml, ponieważ uważała pani, że 300 jest wystarczające. Jeżeli nie ma przeciwwskazań zdrowotnych, by wykonać 600 ml, oczywiście nie za jednym razem, może pani zaproponować: dobrze zrobimy pani 300, następnym razem wykonamy 600. To dlaczego pani odsyła tę osobę? W ten sposób zabiera pani i sobie pieniążki i pieniążki, które mogą trafić do polskiego budżetu. Wtedy te osoby, jeżeli mają szczęście znajdują chirurga w Polsce, a jeżeli nie, wydają te pieniądze za granicą. Zastanówmy się nad tym - powiedziała Anella.


Chirurg odparła zarzuty:

- Czy ja mogę się wtrącić? Proszę sobie pomyśleć, że ja jestem lekarzem. Ja bardzo dbam o zdrowie pacjentek (...). Znam powikłania, które mogą się zdarzyć, o których pani nie zdaje sobie sprawy - zauważyła.


To stwierdzenie rozzłościło Anellę:

- Aha, pani wie, że ja sobie nie zdaję sprawy? Ciekawe! Proszę, Duduś, zapraszam cię - zawołała Anella swego chłopaka, a jednocześnie menedżera.


Po czym dodała:

- Pani wie, jakie powikłania mogą mnie czekać, czyli pani jest totalnie wróżką! - stwierdziła poirytowana.🌟❔FLOTUS ❔🌟 😇🌟First Lady ? First Doll 🌟😇 First Plastic 😅 Have a Nice Day 😜 ps. Prezentuje się tutaj jak Pierwsza Dama ... moze to przeznaczenie 🙏🏻😁 Słowianki najlepsze 🙏🏻 #flotus #perfectlashes #likeanangel #goodgirl #luxurygirl #vipgirl #biglips #lipinjections #dollface #frozenface #dollstagram #botoxface #luxurydetails #dolcegabbana #queen #luxuryjewellery #whitedress #koronkowelove #luxuryfashion #americandream #fashiongirl #melaniatrumpfamousquotes #kyliecosmetics #lipstickkyliejenner #contouringmakeup #kkwbeauty #hairdreams #humanbarbie #realbarbie #melaniatrump @flotus @dolcegabbana @chaosbymartaboliglova @hairdreamsofficial @cartier @ankakrystyniak ✨✨✨

Post udostępniony przez Anella_Barbie_Official (@anella_an_)Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!