Aneta Piotrowska jest sensacją w brytyjskiej prasie!

przejdź do komentarzy

Zawiła historia: jej były jest teraz kochankiem Cheryl Cole.

aneta piotrowska aneta piotrowska/ © KAPiF / © PR Photos
Nasz Czytelnik doniósł, że Aneta Piotrowska będzie w najnowszej edycji brytyjskiego Tańca z gwiazdami. Okazuje się, że jest wplątana w pewien miłosny trójkąt, którego częścią jest też Cheryl Cole.

Cheryl po rozwodzie z niewiernym mężem, piłkarzem Ashleyem Cole, pocieszenie znalazła w ramionach tancerza.

To Derek Hough, notabene były chłopak... Anety Piotrowskiej.

Tancerka znana z Tańca gwiazdami stała się niedawno sensacją na Wyspach, kiedy tamtejsze tabloidy odkryły, że była Dereka pozowała dla Playboya i jest nie mniej pociągająca od samej Cheryl.

Jak widać gust się mu nie zmienił.

Plotka głosi, że Piotrowska zostawiła tancerza, z który - zdaniem jego przyjaciela - był w niej "naprawdę zakochany". Straciła głowę dla starszego od niej mężczyzny, co złamało Derekowi serce.

Teraz Aneta trafiła do tamtejszego Tańca z gwiazdami (Strictly Come Dancing). Media zgotowały jej świetne wejście - sesje dla Playboya tabloidy pokazują z chęcią.

A że Piotrowska ma talent do skupiania na sobie uwagi, pewnie będzie chciała zostać celebrytką również i tam.Derek Hough jest teraz związany z Cheryl Cole. Uczucie jest ponoć świeże, choć znają się już od dość dawna - tancerz towarzyszył piosenkarce w teledysku Parachute.Oczywiście niektórzy mogą Anety Piotrowskiej nie pamiętać. Od czasu sesji dla Playboya nieco się zmieniła. M.in. jakoś spuchły jej usta...


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!