Aneta Zając w Shape opowiedziała o swojej diecie

przejdź do komentarzy

Co jada i o jakich porach?

aneta zając aneta zając/Instagram
Kiedy ją poznaliśmy, była słodką blondynką wcielającą się w jedną z postaci w serialu Pierwsza miłość. Na planie poznała ojca swoich dzieci, Mikołaja Krawczyka. Związek rozpadł się - Mikołaj spotyka się z Agnieszką Włodarczyk. Anetę Zając (32 l.) widzowie pokochali podczas ostatniej edycji Tańca z gwiazdami. Zając zajęła tam pierwsze miejsce.

Od czasu wygranej aktorka zaliczyła już sesję w Playboyu, gdzie pokazała swoje szczupłe i wysportowane ciało. Teraz zdradziła w rozmowie z magazynem Shape, co jada:

- Staram się zjadać pięć pełnowartościowych posiłków dziennie. Są bardzo dobrze zbilansowane, jem orzechy, ciemne pieczywo, warzywa, ryby, owoce. Na śniadanie zwykle omlet lub warzywa z chlebem, na obiad mięso z warzywami, na kolację sałatę. Ostatnio jem bardzo dużo kasz, przede wszystkim gryczaną i jaglaną. (...) Nie przestrzegam rygorystycznie godzin posiłków, zdarza mi się jeść po 19.


Co ciekawe, Aneta rzadko gotuje dla siebie:

- Scedowałam to zadanie na firmę kateringową, jest to bardzo wygodne, a poza tym mam przekonanie, że jem naprawdę zdrowo. Za to na gotowanie dla moich synów zawsze znajdę czas.


Brzmi smacznie!

 


Aneta Zając w Shape opowiedziała o swojej dziecie

Aneta Zając w Shape opowiedziała o swojej dziecie

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!